16. Dél-alföldi Regionális Karácsonyi Vásár

A karácsonyi vásárt immár nyolcadik éve rendezték meg iskolánkban. Alsó és felső tagozatos osztályaink egyaránt bemutatták kreatív termékeiket. Ízletes finomságoktól kezdve mindennapi használati tárgyakig megtalálhattunk mindent. Néhányan kézműves szappanokkal, díszített édességekkel vagy éppen csinos toll-és kulcstartókkal várták vevőiket.

A standok között való nézelődést feldobva, ünnepekre hangolódós zenéket játszottak iskolánk stúdiós diákjai. Egy rövid szünet erejéig a Ritmus Tánc-és Fitnesz Stúdió algyői növendékei fényesítették vásárunkat.

Áruikat elénk táró tanulóink nem maradtak dicséret nélkül. A “Legszebb Stand” címet a 4.c, Szabóné Kálmán Márai osztálya nyerte el. A ,,Legökosabb termék” díjat pedig a 3.b, Szabó Beáta osztálya érdemelte.