Meghívó, Karácsonyi vásár, 2010.Az Algyői Általános Iskola és a Junior Achievement Magyarország (JAM) ebben az évben is megszervezi a Dél-alföldi Régiós karácsonyi vásárt a JAM-es és az ökoiskolák diákjai részére.

A vásár 2010. december 14-én, kedden 14. 30 - 17.00 óráig lesz az Algyői Faluházban (6750 Algyő, Búvár u. 5.).
A résztvevők választhatnak, hogy saját termékeiket kínálják, vagy csak kilátogatnak a vásárra, vagy rövid színpadi előadással készülnek. Az utóbbi választás esetén csak zenés, táncos produkciókra számítunk az esemény jellege miatt. Egy diákvállalkozás 1 standot kap, aminek berendezése a csoport feladata, és a szükséges kellékeket hozniuk kell.

A vásáron – hagyományaink szerint – a JAM munkatársai értékelik a diákvállalkozásokat.A jelentkezési lapot 2010. október 29-ig várjuk:
- e-mailben:  Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.
- vagy faxon: 62/517-192
- vagy az Algyői Általános Iskola, 6750 Algyő, Kastélykert u. 59. címen.

A felmerülő kérdésekre választ ad Hegyi Gabriella szervező, a 06/30/ 336 98 50-es vagy az iskolai 62/517 192-es telefonszámon.

A diákvállalkozások regisztrálása a JAM-nél történik: www.ejam.hu


Mindenkit sok szeretettel várunk!


Gergely Orsolya
ügyvezető igazgató
Junior Achievement Magyarország

Iván Zsuzsanna
igazgató
Algyői Általános Iskola