Alapítványi bál, 2011.

 

Az Algyői Általános Iskola Alapítványa és a Szülői Munkaközösség 2011. február 12-án 19 órai kezdettel a Faluházban idén is megrendezi a nagy hagyományokra visszatekintő Alapítványi bálját. A rendezvényünkre nagy izgalommal készülnek iskolánk diákjai, pedagógusai és a szülők is.
Az alapítványi bál védnöke: Herczeg József polgármester.

A belépőjegy ára: vacsorával 4.100,-Ft, vacsora nélkül 2.000,-Ft.
A belépő- és a vacsorajegyek megvásárolhatók a Fehér iskolában 2011. február 3-11. között délelőtt 800-1000, délután 1300-1630 óráig Csányi Anikónál.

Ezúton szeretnénk kérni a szülők, a lakosság, a helyi vállalkozók és civil szervezetek segítségét is a nyereménytárgyak összegyűjtéséhez, hiszen a bevétel az iskola alapítványát gazdagítja, amelyet az erdei iskolára, a tanulók jutalmazására és egyéb támogatására fordítunk. A felajánlott tombola tárgyak leadhatók a Fehér iskolában munkaidőben: hétfőtől-péntekig reggel 8 órától délután 16.30 óráig.
Felajánlásaikat előre is köszönjük!

A szervezők