Étkeztetési tájékoztató, 2011.

Tisztelt Szülők!

Tájékoztató étkezéssel kapcsolatban

Iskolánkban biztosított étkezési lehetőségek: 3x étkezés (tízórai, ebéd, uzsonna)

Szolgáltató: Waldorf 2000 Bt. (Üvegvár Étterem)

Étkezési díjak:

Ingyenes étkezés

1-7.évfolyam részére, érvényes rendszeres gyermekvédelmi határozattal

3x teljes árú

450 Ft/nap

3x 50 %-os

225Ft/nap: 3 vagy többgyermekes családban élők, tartósan beteg gyermek és 8. évfolyam részére érvényes rendszeres gyermekvédelmi határozattal

ebéd, teljes árú

275 Ft/nap

ebéd 50%-os

138 Ft/nap:3 vagy többgyermekes családban élők, tartósan beteg gyermek és 8. évfolyam részére érvényes rendszeres gyermekvédelmi határozattal

Étkezés lemondás:
Minden nap 9.00 óráig az 517-192-es számon, vagy személyesen az iskola portáján lehet.
Távollét esetén az ingyenesen étkező gyermekeknek is le kell mondani a megrendelt étkezést.
A le nem mondott étkezés díjának visszafizetésére nincs lehetőség.
Változtatás (pl. 3x étkezés helyett csak ebéd) esetén a kérelmet ÍRÁSBAN kell beadni minden hónap 25-ig, hónap közben változtatási lehetőség nincs.

Felhívjuk figyelmüket. hogy az érvényes rendszeres gyermekvédelmi kedvezménnyel rendelkező gyermekek részére NEM RENDELÜNK AUTOMATIKUSAN ÉTKEZÉST.
Amennyiben élni kíván ezzel a lehetősséggel, kérjük, jelezze az 517-192-es telefonszámon, a gazdasági irodában.
Az étkezési díjak befizetésének időpontjáról a HÍRINFÓból, az iskola hirdetőtábláján és iskolánk honlapján is tájékozódhat.

Algyő, 2011. szeptember 01.

Iskolavezetés