Atlétika, diákolimpia, 2011/2012

2011/2012. tanévi atlétika diákolimpia ügyességi és váltófutó csapatbajnokság III-IV. korcsoport Csongrád  megyei döntőjén iskolánk tanulói a következő eredményeket érték el:

Magasugrás fiú: 2. Algyői Fehér Ignác Ált. Isk.( Szaniszló V. Attila, Slebics Gábor, Szvetnyik Martin, Patay Adrián, Bakos Ferenc

Súlylökés fiú: 4. Algyői Fehér Ignác Ált. Isk.( Kneip Ádám, Bakos Ferenc, Bugyi János, Patay Adrián, Márton Dániel)

Kislabdahajítás fiú: 9.  Algyői Fehér Ignác Ált. Isk. (Bozóki Richárd, Szvetnyik Martin, Szekeres Benedek, Nagy Berta Roland, Slebics Gábor)

Magasugrás leány: 2. Algyői Fehér Ignác Ált. Isk. (Szekeres Dzsenifer, Kalcsú Tünde, Kecskeméti Zsanett, Varga Alexandra, Nyulas Imola)

Súlylökés leány: 3. Algyői Fehér Ignác Ált. Isk. (Terhes Fanni, Bús hajnalka, Rózsa Evelin, Czine Renáta, Kalcsú Tünde)

Testnevelők: Retkes Zsolt, Ficsór Barnabás