Családi hétvége az új tornacsarnokban, 2011. okt.

2011. október 2-án vasárnap 10 órától a Honismereti hét keretében Iskolánk múltja – sport területén rendezvény keretében régi tanítványok érkeztek az iskolába.
Ezen a napon a családok közösen kézilabdázhattak, kosárlabdázhattak és focizhattak az új iskolában – a tornacsarnokban. Közös beszélgetéssel és a múlt felidézésével kezdődött a délelőtt.  A régi diákok üzentek is a mostani diákoknak: „mozogjanak és tanuljanak sokat”; „sportoljatok heti 2-3-szor, mert a sport a test és a lélek harmóniáját teremti meg”; „mindegy mit sportoltok, csak rendszeresen mozogjatok!”
A hagyományteremtő rendezvényen kb. 50 kicsi és nagy együtt, közösen játszott. Szeretnék a jövőben is többször megismételni a közös együttlétet.

Varga Ágnes testnevelő