Év végi eredményeink, 2012.

A 2011/2012-es tanévben az iskolánk 31 nyolcadik osztályos tanulója közül 34%-a gimnáziumban, 45%-a szakközépiskolában és 21%-a szakiskolában folytatja tanulmányait.

Az iskola tanulóinak tantárgyi átlaga az idei tanévben 4,00 lett, a tantárgyi dicséretek száma 227, a kitűnő tanulók száma 47; nevelőtestületi dicséretben 16 tanuló részesült.

Kitűnő bizonyítványukért értékes könyvjutalomban részesültek:
1.a osztályból Ács Zsófia, Süli Eliza, Üveges Gabriella, Borbás Bálint, Nagy Krisztofer és Salamon Milán;
1.b osztályból Szutor Adél, Horváth-Teleki Hédi, Mazurák Ivett, Farkas Dávid, Farkas Ádám és Temkó Levente;
2.a osztályból Igaz Nikolett, Oláh Lilla és Mircse Gréta;
2.b osztályból Bodó Réka, Bukor Sára, Nagy Olga, Németh Réka és Jernei Richárd;
3.a osztályból Kovács Angelika, Lantos Szabina, Varga Enikő és Bezdán Mihály;
3.b osztályból Izbéki Flóra, Kertész Tekla, Sándor Fanni, Tóth Szilvia, Zakar Zsanett és Üveges László;
4.a osztályból Major Ernő; a 4.b osztályból Kecskeméti Réka és Belovai Koppány,
5. osztályból Szekeres Laura;
6.b osztályból Németh Éva;
7.a osztályból Bezdán Dóra;
7.b osztályból Csamangó Krisztián;
8. osztályból Furka Barbara és Kalcsú Tünde.

Négy éven keresztül kitűnő bizonyítványa volt Gyömbér Mihály, Szalontai Botond és Belovai Krisztián 4.a, Bukor Anna, Herman Ariella, Pipicz Dominika, Pál Krisztián és Boldizsár Mihály 4.b osztályos tanulóknak.

Nyolc éven keresztül kitűnő bizonyítványa volt Kalcsú Tünde 8. osztályos tanulónak.

Az Algyői Általános Iskola Alapítvány Kuratóriuma ebben az évben Kis-herceg díjjal jutalmazta Belovai Krisztián 4.a és Bukor Anna 4.b osztályos tanulókat; valamint az Algyői Általános Iskola Kiváló diákja címet adományozta Furka Barbara és Kalcsú Tünde 8. osztályos tanulóknak.

Almásiné Császár Piroska igazgató-helyettes