Iskolai matematika verseny, 2012. ősz

Iskolai matematika verseny

Az október 25-én megrendezett iskolai matematika versenyen 26 felsős diák mérettette meg magát. A versenyen a következő eredmények születtek: az 5. évfolyamon I. helyezett lett Szalontai Botond 5.a, II. lett Bura Beatrix 5.b és III. lett Boldizsár Mihály 5.b; a 6. évfolyamon I. helyezést ért el Kucsera Edina, II. lett Csarnai Martin és III. lett Vidács Balázs 6. osztályos tanuló; a 7. évfolyamon I. helyezett lett Németh Éva 7.b, II. lett Márta Csenge 7.b és III. lett Szilágyi Ákos 7.b; a 8. évfolyamon I. helyezett lett Bezdán Dóra 8.a, II. lett Ország-Sugár Ákos 8.b és III. lett Ilia Róbert 8.a osztályos tanuló.

A helyezettek oklevelet és ajándékokat vehettek át, ill. minden versenyző csokoládét kapott  Horváthné Kunstár Andreától és Némethné Bognár Veronikától, a „Kovács Antal Alapítvány, felesége Vitéz Berta emlékére” kuratórium elnökétől és tagjától.

Malustyik Mihályné matematikatanár