Az Algyői Fehér Ignác Általános Iskola az orosházi Táncsics-Didacton, 2012.

Az Algyői Fehér Ignác Általános Iskola az orosházi Táncsics-Didacton

2012. november 15-én rendezte meg az orosházi Táncsics Mihály Közoktatási Intézmény és Tehetségközpont a VI. Táncsics-Didact Tankönyv- és taneszköz kiállítást. Az intézmény hagyományossá vált kiállításán kiadók, tankönyvkiadók és felsőoktatási intézmények voltak jelen. Idén első alkalommal kiemelt meghívottként vett részt az Algyői Fehér Ignác Általános Iskola is a rendezvényen. Kiadványainkon, iskolaújságainkon, fényképes bemutatókon, diák- és családi munkákon keresztül mutattuk be az érdeklődőknek iskolánkat, mint ökoiskolát és mint sportiskolát. Szóbeli tájékoztatást adtunk az ökoiskola kritériumrendszerről, a Dél-alföldi régió ökoiskoláit koordináló munkánkról.

Iván Zsuzsanna igazgató