Alapítványi bál, 2013.

Alapítványi bál

Az Algyői Általános Iskola Alapítványa és a Szülői Szervezete 2013. február 16-án 19 órai kezdettel idén is megrendezi a nagy hagyományokra visszatekintő Alapítványi bálját. A rendezvényünkre nagy izgalommal készülnek iskolánk diákjai, pedagógusai és a szülők is.

Az alapítványi bál védnöke: Herczeg József polgármester.

A belépőjegy ára: vacsorával 4.500,-Ft, vacsora nélkül 2.000,-Ft.

A belépő- és a vacsorajegyek megvásárolhatók a Gyevi Coop Áruházban található Egészségkuckóban (Algyő, Sport u. 1.) 2013. február 11-14. között délelőtt 800–1200 óráig és délután 1300-1700 óráig Csányi Anikónál.

Ezúton szeretnénk kérni a szülők, a lakosság, a helyi vállalkozók és civil szervezetek segítségét is a nyereménytárgyak összegyűjtéséhez, hiszen a bevétel az iskola alapítványát gazdagítja, amelyet erdei iskolák hazai és külföldi útjainak támogatására, versenyek lebonyolítására és díjazására, kül- és beltéri játékok megvásárlására szeretnénk fordítani. A felajánlott tombola tárgyak leadhatók az iskolában munkaidőben: hétfőtől-péntekig 800–1630 óráig.

Felajánlásaikat előre is köszönjük!

A szervezők