Felsős Természetismereti vetélkedő, 2013.

Felsős természetismereti vetélkedő

Március 25-én természetismereti vetélkedőt szerveztünk a felsősöknek. A délutánt egy mesésen állati feladattal kezdtük, amely során Az oroszlánkirály című meséből kellett állatokat felismerniük a csapatoknak. A vetélkedő során betűrejtvényből madarak, fák és cserjék bújtak el, a „fűszeres” zsákbamacskát pedig apróhirdetés követte, amely állatok és növények neveit rejtette, egy-egy jellegzetes részlet alapján állatokat és növényeket kellett megnevezni, képek alapján az állatok kicsinyeit ismerhették meg a csapatok, a szavazógépes kvízt pedig képrejtvény követte. A vetélkedőn a következő eredmények születtek: I. helyezést ért el a Nününék csapata: Bezdán Dóra, Kopronai Dzsenifer, Szvetnyik Martin 8.a és Bálint Márk 7.a, II. lett a Güzüegerek csapata: Németh Éva, Márta Csenge, Rébék-Nagy Renáta és Szilágyi Ákos 7.b és III. helyezett lett a DNS-csapat: Szalontai Fanni, Ország-Sugár Ákos, Oláh Dániel és Csamangó Krisztián 8.b osztályos tanulók.

Köszönjük a zsűriben való munkáját gyógypedagógusunknak, Kisné Pányi Zsófiának.

Csauth Zsuzsanna és Koczka Ágnes szervező pedagógusok