Felsős versmondó sikereink

Figyelem! Új ablakban nyílik meg. PDF 

A szegedi Vörösmarty Mihály Általános Iskolában megrendezett tankerületi szavalóversenyen  Szekeres Laura I. helyezést ért el.

Mórahalmon a Boldogság és öröm kifejezése a művészetek nyelvén címmel megszervezett tankerületi vers-és prózamondó versenyen Szekeres Laura 7. osztályos és Tóth Szilvia 5.b osztályos tanulónk vett részt. Mindkét diákunk első helyezést ért el, arany minősítést szereztek.

A Szegedi Gregor József Általános Iskolában március 5-én rendezték meg a Móra Ferenc olvasásversenyt, Kertész Tekla 5.b osztályos tanulónk kiváló minősítést kapott.

Az üllési Fontos Sándor Általános Iskolában meghirdetett területi szavalóversenyen a Bura Beatrix I., Szekeres Laura II. és Kertész Tekla III. helyezést ért el. Beatrix és Laura a szentesi megyei fordulón képviselte az iskolánkat.

Január 31-ig a meseíró pályázatra több 5. osztályos tanulónk küldte be a meséjét, közülük Kertész Tekla és Horváth Bálint művét kötetben is megjelentetik.

 

A versenyekről beszámolt Ujváriné Lőrincz Tünde magyartanár