Versenyeredmények

 

A 2015. május 16-án megrendezett „Arany kupa” szertorna országos meghívásos versenyen az Algyői Fehér Ignác Általános Iskola tanulói sikeresen szerepeltek. I. korcsoportban 3 csapatunk indult, „A” csapat 1. helyen, „B” csapat 7. helyen, „C” csapatunk 11. helyen, a II. korcsoportban induló 2 csapatunk 7. helyen és 11. helyen végzett.

Kérném, hogy a versenyen résztvevő tanulókat az iskolai szokásoknak megfelelő dicséretben részesítsék.

„A” csapat tagjai 1. hely:

-          FÜZESY VANDA 3/a

-          PAP HENRIETTA 2/a

-          TEMKÓ KATA 1/b

-          KISS VIRÁG 2/b

-          JUHÁSZ EMESE 2/a

„B” csapat tagjai 7. hely:

-          NÉMETH SAROLTA 2/b

-          NAGY SÁRA 2/b

-          MOLNÁR ZENGŐ 1/b

-          MOLNÁR CSINSZKA 2/b

„C” csapat tagjai 11. hely:

-          BÁLINT-HARMATI LINETT 1/b

-          BELOVAI ANNA 1/b

 

II. korcsoportos „A” csapat tagjai 7. hely:

-          BALOGH LILI 3/a

-          SULYOK REBEKA 3/a

-          KARASZ LUCA 4/a

-          ZSURKA LUCA 4/b

-          BODÓ RÉKA 5/b

-          VIDÁCS VIKTÓRIA 3/a

„B” csapat tagjai 11. hely:

-          BÍBOR MIRTILL 4/a

-          VARGA LIZA 3/a

-          CANJAVEC PANNA 4/a

 

Fiú egyéni összetett verseny: CANJAVEC TAMÁS 1/a (nem ért el helyezést)

Lány egyéni összetett verseny:

-          TEMKÓ KATA 1. hely

-          PAP HENRIETTA 1. hely

-          FÜZESY VANDA 2. hely

 

Testnevelő tanár: Varga Ágnes

Felkészítő tanár: Forgóné Canjavec Eszter edző

 

 

 

 


 

 

 

 

CSONGRÁD MEGYEI MEZEI FUTÓ BAJNOKSÁG:

III.korcsoport

fiú csapat: 3. helyezés

Koza Zsolt

Major Ernő

Major Szabolcs

Szekeres Márton

Szilágyi Benjamin

Felkészítők: Retkes Zsolt, Ficsór Barnabás

II.korcsoport

lány egyéni: Kiss Virág Viktória  3. helyezés (országos döntőbe jutott)

Felkészítő: Ficsór Barnabás

 

 

 


 

 

ORSZÁGOS MEZEI FUTÓ BAJNOKSÁG:

lány egyéni: Kiss Virág Viktória  39. helyezés

Felkészítő: Ficsór Barnabás

 

 

 


 

 

SZEGED VÁROSI, KÖRZETI ÖSSZETETT ATLÉTIKA BAJNOKSÁG:

I.korcsoport

lány csapat: 3. helyezés

Herzceg Lara

Füzesi Vanda

Németh Sarolt

Pap Henrietta

Juhász Emese

Farkas Maja

fiú csapat: 2. helyezés

Janecskó Alex

Szőke Dominik

Pácza Dániel

Dudás Zsombor

Canjavec Tamás

Kiss Levente

Nagypál Szebasztián

fiú egyéni: Szőke Dominik  2. helyezés

Felkészítő: Varga Ágnes

 

II.korcsoport

lány csapat: 1. helyezés

Csiszér Réka

Karasz Luca

Kiss Virág Viktória

Mazurák Ivett

Sulyok Rebeka Csilla

Süli Eliza

Üveges Gabriella

lány egyéni: Süli Eliza  1. helyezés

fiú csapat: 1. helyezés

Bacsa Bálint János

Bogdán Bence

Forgó Dániel

Németh Bercel

Salamon Milán

Szénási Kristóf

Üveges Gergő

Felkészítő: Varga Ágnes

 

III.korcsoport

lány csapat: 4. helyezés

Balázs Anna

Bura Alexandra Bernadett

Kecskeméti Réka

Lantos Szabina

Nagy Olga

Péter Fanni

Szekeres Rebeka

fiú csapat: 4. helyezés

Gábor Levente

Koza Zsolt

Major Ernő

Major Szabolcs

Szekeres Márton

Szilágyi Benjamin

Felkészítők: Retkes Zsolt, Ficsór Barnabás

IV.korcsoport

fiú csapat: 1. helyezés

Gyömbér Mihály

Kollár Martin Dániel

Nemcsok Balázs

Pap Dániel

Rózsa Alex

Szalontai Botond Kristóf

fiú egyéni:            Rózsa Alex - 1. helyezés

Nemcsok Balázs - 3.helyezés

Felkészítők: Retkes Zsolt, Ficsór Barnabás

 

 

 


 

 

CSONGRÁD MEGYEI ÖSSZETETT ATLÉTIKA BAJNOKSÁG:


II.korcsoport

lány csapat: 5. helyezés

Csiszér Réka

Karasz Luca

Kiss Virág Viktória

Mazurák Ivett

Sulyok Rebeka Csilla

Süli Eliza

Üveges Gabriella

lány egyéni: Süli Eliza  2. helyezés

fiú csapat: 6. helyezés

Bacsa Bálint János

Bogdán Bence

Forgó Dániel

Németh Bercel

Szénási Kristóf

Üveges Gergő

Felkészítő: Varga Ágnes

 

IV.korcsoport

fiú csapat: 2. helyezés

Gyömbér Mihály

Kollár Martin Dániel

Nemcsok Balázs

Pap Dániel

Rózsa Alex

Szalontai Botond Kristóf

fiú egyéni:  Rózsa Alex - 2. helyezés

Felkészítők: Retkes Zsolt, Ficsór Barnabás

 

 

 


 

 

CSONGRÁD MEGYEI EGYÉNI ATLÉTIKA BAJNOKSÁG:

III.korcsoport

lány magasugrás: 2. Kecskeméti Réka (országos döntőbe jutott)

3. Bura Alexandra

fiú magasugrás: 3. Szekeres Márton

Felkészítők: Retkes Zsolt, Ficsór Barnabás

IV.korcsoport

lány magasugrás: 3. Bura Beatrix

fiú magasugrás: 3. Rózsa Alex

fiú súlylökés: 4. Vidács Balázs

Felkészítők: Retkes Zsolt, Ficsór Barnabás

 

 


 

 

2015.03.13-15. Sportiskolás kézilabda csapataink az FKSE Algyő színeiben, Szentesen a 7. Kiss Bálint Kupán vettek részt.
Helyezések:

U7 fiú : 3.hely edző : Béleczki Ádám
Névsor: Kovács Bálint,Arany Márton,Canjavecz Tamás,Qell Kristóf
Horváth Dávid,Tóth Tamás
U8 fiú     5.hely edző : Béleczki Ádám / Gera Pál
U8 lány   8.hely  edző : Gera Pál
U10 lány 8.hely  edző : Kiss Olivér
Különdíjban részesültek.

U7 fiú korosztály: torna legjobb játékos: Canjavecz Tamás
U8 fiú koroszátly: torna legjobb játékosa : Janecskó Alex
2015.03.14. szombat : Erima Gyermekbajnokság alsóházi rájátszás fordulója :
U13 lány  edző: Zsadányi Sándor
Helyszín: Algyői Fehér Ignác Ált. Isk.
FKSE Algyő - Szarvasi NKK     20 - 10
FKSE Algyő - Sárréti Gyöngyhalász GYSE    22 - 14
A bajnokság folytatódik !
Tisztelettel:   Törökné Csapó Erika
sportszakmai referens

 

 

 


 

U8-as fiú szivacskézilabda

U8-as fiú szivacskézilabda csapatunk megkezdte szereplését az Erima Kisiskolás Bajnokságban. Szombaton Orosházán léptek pályára az FKSE csemetéi. Három mérkőzésen mérték össze erejüket ellenfeleikkel, amelyeken kiválóan helyt is álltak.  Két győzelemmel és egy döntetlennel zárták a tornát.

FKSE Algyő – Békéscsaba DKSE 2.                            8 – 4

FKSE Algyő – Békéscsaba DKSE 1.                            9 – 9

FKSE Algyő – Békési FK                                                8 – 2

 

Csapat tagjai: Zahuczky Dávid, Arany Márton, Dudás Zsombor, Kovács Bálint

Edző: Béleczki Ádám

 


 

ÚJABB SZERTORNA SIKEREK!

A 2015. február 14-én megrendezett „Forray Torna” szegvári szertorna országos meghívásos versenyen az Algyői Fehér Ignác Általános Iskola tanulói sikeresen szerepeltek. I. korcsoportban 2 csapatunk indult, „A” csapat 2. helyen, „B” csapat 8. helyen, a II. korcsoportban induló 2 csapatunk 8. helyen és 11. helyen végzett.

 

„A” csapat tagjai 2. hely:

-          FÜZESY VANDA 3/a

-          PAP HENRIETTA 2/a

-          MOLNÁR ZENGŐ 1/b

-          KISS VIRÁG 2/b

 

„B” csapat tagjai 8. hely:

-          NÉMETH SAROLTA 2/b

-          FARKAS FLÓRA 1/b

-          TEMKÓ KATA 1/b

 

II. korcsoportos csapat tagjai 8. hely:

-          CANJAVEC PANNA 4/a

-          SULYOK REBEKA 3/a

-          KARASZ LUCA 4/a

-          NÉMETH RÉKA 5/b

-          BODÓ RÉKA 5/b

-          VIDÁCS VIKTÓRIA 3/a

 

II. korcsoportos csapat tagjai 12. hely:

-          BÍBOR MIRTILL 4/a

-          BALOGH LILI 3/a

-          BELOVAI PETRA 3/a

-          PÁL ANDREA 6/a

-          VARGA LIZA 3/a

 

FELKÉSZÍTŐ TANÁR: FORGÓNÉ CANJAVEC ESZTER EDZŐ

Testnevelő tanár: Varga Ágnes

 

 


 

CSONGRÁD MEGYEI

SERDÜLŐ és GYERMEK TEREMATLÉTIKAI VERSENY

(2015.01.31.)

ALGYŐ

Immár harmadik éve iskolánk rendezi a Csongrád Megyei Sportunió Atlétikai Tagozatával közösen a serdülő és gyermek terematlétikai versenyt.

Iskolánk legeredményesebb tanulója Kecskeméti Réka 7.b osztályos tanuló lett, aki megnyerte a magasugrást és a helyből ötösugrást.

Tanulóink a következő eredményeket érték el:

 

FIÚ 30 m síkfutás 2000-2001: 6. Kollár Martin, 8. Gyömbér Mihály

FIÚ 30 m síkfutás 2003-2004: 4. Major Szabolcs, 5. Kiss Máté, 7. Üveges László, 8. Farkas Dávid, 10. Lovász Tamás, 12. Tápai Roland, 14. Üveges Gergő,

FIÚ 30 m síkfutás 2005-2006: 4. Németh Bercel, 9. Kiss Levente, 15. Juhász Olivér

FIÚ  helyből 5-ös ugrás 2001: 6. Kollár Martin

FIÚ helyből 5-ös ugrás 2002: 4. Pap Máté, 5. Gábor Levente

FIÚ helyből távolugrás 2003-2004: 3. Gercsó Patrik, 5. Üveges László, 6. Major Szabolcs, 10. Lovász Tamás, 12. Tóth Erik

FIÚ helyből távolugrás 2005-2006: 1. Németh Bercel, 7. Szénási Kristóf, 9. Nagy Márton, 10. Kiss Levente, 14. Pataki Kolos, 15. Juhász Alex

FIÚ súlylökés 2000-2001 /4kg/: 7. Vidács Balázs, 8. Horváth Viktor, 9. Pap Dániel

FIÚ súlylökés 2002/3kg/: 1. Gábor Levente                                                                ,

FIÚ súlylökés 2003-2004/ 2kg/: 2. Kiss Máté, 3. Pópity Bence, 4. Karai János, 5. Tápai Roland, 6. Gercsó Patrik, 8. Papp Csaba, 10. Üveges Gergő

FIÚ medicinlabda dobás 2005-2006: 7. Bacsa Bálint, 11. Szénási Kristóf, 13. Kéri Dominik

FIÚ magasugrás 2000-2001: 1. Rózsa Alex                                                       , 2. Gyömbér Mihály, 3. Papp Dániel, 4.          Rozgonyi Renátó

FIÚ magasugrás 2002: 1. Szekeres Martin,                                                              2. Papp Máté

LÁNY 30 m síkfutás  2000- 2001: 9. Szabó Alexandra, 13. Gábor Zsófia, 14. Vörös Angelika

LÁNY 30 M SÍKFUTÁS 2002: 5. Bura Alexandra, 6. Szabó Krisztina

LÁNY 30 M SÍKFUTÁS 2003-2004: 4. Zakar Zsanett, 7. Süli Eliza, 9. Juhász Enikő, 13. Csiszér Réka  

LÁNY 30 M SÍKFUTÁS 2005-2006: 6. Sulyok Rebeka, 9. Üveges Gabriella, 13. Herczeg Lara

LÁNY helyből ötös ugrás 2000- 2001: 10. Bura Beatrix, 13. Vörös Angelika

LÁNY helyből ötösugrás 2002: 1. Kecskeméti Réka 2. Lantos Szabina

LÁNY helyből távolugrás 2003- 2004: 9. Juhász Enikő, 10. Csiszér Réka, 13. Mazurák Ivett

LÁNY helyből távolugrás 2005- 2006: 9. Németh Sarolta, 10. Belovai Petra, 12. Vidács Viktória, 13. Fábián Réka

LÁNY súlylökés 2002/3 kg: 1. Lantos Szabina, 4. Szabó Krisztina

LÁNY súlylökés 2003-2004/2kg/: 2. Zakar Zsanett, 5. Süli Eliza, 6. Mazsurák Ivett

LÁNY medicinlabda dobás 2005-2006 /2kg/: 4. Sulyok Rebeka, 7. Herczeg Lara, 10.      Ács Zsófia, 11. Belovai Petra

LÁNY magasugrás 2000- 2001: 2. Bura Beatrix, 3. Gábor Zsófia, 4. Szabó Alexandra

LÁNY magasugrás 2002: 1. Kecskeméti, 2.                                     Bura Alexandra

A tanulókat felkészítette: Varga Ágnes, Retkes Zsolt, Ficsór Barnabás testnevelők

 

 


 

 

A 2015. január 24-én megrendezett Csongrád Megyei Diákolimpia Szertorna „B” kategóriás 
Bajnokságon 4 csapat képviselte az Algyői Fehér Ignác Általános Iskolát.


I. korcsoportban „A” csapatunk 2. helyen, „B” csapatunk 6. helyen, míg II. 
korcsoportban „A” csapatunk 5. helyen, „B” csapatunk 7. helyen végzett. 
Köszönjük az iskolavezetésnek, hogy a tanulók versenyen való részvételét támogatták.
Kérném, hogy a versenyen résztvevő tanulókat az iskolai szokásoknak megfelelő dicséretben 
részesítsék.

I.korcsoport:


„A” csapat tagjai: (2. HELY)
- FÜZESY VANDA 3/a
- MOLNÁR ZENGŐ 1/b
- PAPP HENRIETTA 2/a
- JUHÁSZ EMESE 2/a
- KISS VIRÁG 2/b


„B” csapat tagjai: (6. HELY)
- BÁLINT-HARMATI LINETT 1/b
- FARKAS FLÓRA 1/b
- TEMKÓ KATA 1/b
- NÉMETH SAROLTA 2/b
- NAGY SÁRA 2/b
- MOLNÁR CSINSZKA 2/b


II. korcsoport:


„A” csapat tagjai: (5. HELY)
- ZSURKA LUCA 4/b
- BODÓ RÉKA 5/b
- SULYOK REBEKA 3/a
- BALOGH LILI 3/a
- VIDÁCS VIKTÓRIA 3/a
- KARASZ LUCA 4/a


„B” csapat tagjai: (7. HELY)
- NÉMETH RÉKA 5/b
- CANJAVEC PANNA 4/a
- BELOVAI PETRA 3/a
- VARGA LIZA 3/a
- BÍBOR MIRTILL 4/a
- SZUTOR ADÉL 4/b


Testnevelő tanár: Varga Ágnes
Felkészítő tanár: Forgóné Canjavec Eszter