Play and Win-Christmas All Around

Algyői iskolások sikerei a Play and Win-Christmas All Around angol nyelvi csapatversenyen

Iskolánk ebben a tanévben először nevezett a Christmas All Around angol nyelvi levelező csapatversenyre. Az izgalmas, sokféle nyelvi készséget felmérő feladatok az angol karácsonyi szokásokhoz kötődtek, így a megmérettetésre december elején került sor. A csapattagok az angolt emelt óraszámban tanuló 4.b osztályból kerültek ki:

 

Bacsa Bálint

Farkas Dávid

Szutor Adél

Temkó Levente

Üveges Gergő

Lelkiismeretes, alapos felkészülésük eredményeképpen kategóriájukban (Starter) 45 csapatból 6. helyezést értek el. Mindössze 2,5 ponttal maradtak le az első helyezettől, aki mindenki legnagyobb meglepetésére szintén iskolánk tanulója lett. Gercsó Patrik 5.b osztályos tanuló egyéni nevezéssel nyerte a versenyt ebben a kategóriában 99.5 ponttal.

Gratulálunk a versenyzőknek, és még sok örömet, szép sikereket kívánunk a nyelvtanulásban.

Ficsorné Réti Emese angoltanár