Elhoztuk a „Forráskút Kupát”

Elhoztuk a „Forráskút Kupát”

I.helyezést ért el az Algyői Fehér Ignác Általános Iskola csapata a „Forráskút Kupa” – kistérségi matematika versenyen. Az Algyői Fehér Ignác Általános Iskola 5-8. osztályos tanulói 2015. március 25-én Forráskúton részt vettek a „Forráskút Kupa” kistérségi matematika versenyen. A megmérettetésen tanulóink közül Kucsera Edina 8. osztályos tanuló I. helyezést, Németh Réka 5.b II. helyezést, Pál Krisztián 7.b és Szalontai Botond 7.a III. helyezést, Kertész Tekla 6.b és Varga Enikő 6.a V. helyezést és Kiss Virág Napsugár 5.a X. helyezést ért el; felkészítő tanáraik: Almásiné Császár Piroska, Huszkáné Németh Csilla,  Malustyik Mihályné és Zsoltné Kender Tünde. A csapatbajnokságon az összesített eredmények alapján iskolánk csapata I. helyen végzett és elnyerte a „Forráskút Kupát”.