Csapatelsőség a Szeged városi, körzeti összetett atlétika bajnokságon

Csapatelsőség a Szeged városi, körzeti összetett atlétika bajnokságon

A Szeged városi, körzeti összetett atlétika bajnokságon az I. korcsoportos lányok III. helyezést értek el, a csapat tagjai: Herczeg Lara,  Juhász Emese, Farkas Maja és Pap Henrietta 2.a, Németh Sarolta 2.b és Füzesy Vanda 3.a osztályos tanulók;

az I. korcsoportos fiúk II. helyezettek lettek, a csapat tagjai: Canjavec Tamás 1.a,  Janecskó Alex, Pácza Dániel Nagypál Szebasztián és 2.a, Szőke Dominik, Dudás Zsombor és Kiss Levente 2.b osztályos tanulók;

a fiúknál egyéniben Szőke Dominik 2.b osztályos tanuló II. helyezést ért el, felkészítő tanáruk Varga Ágnes.

A II. korcsoportban  I. helyezést értek el a lányok és a fiúk is, a lánycsapat tagjai: Sulyok Rebeka 3.a, Karasz Luca,  Süli Eliza és Üveges Gabriella 4.a, Csiszér Réka és Mazurák Ivett 4.b és Kiss Virág Viktória 5.b osztályos tanulók;

a fiúcsapat tagjai: Forgó Dániel, Németh Bercel és Szénási Kristóf 3.a, Salamon Milán 4.a, Bacsa Bálint és Üveges Gergő 4.b és Bogdán Bence 5.a osztályos tanulók;

a lányoknál egyéniben I. helyezett lett Süli Eliza 4.a osztályos tanuló, felkészítő tanáruk Varga Ágnes.

A III. korcsoportban IV. helyezést értek el a lányok és a fiúk is, a lánycsapat tagjai: Nagy Olga és Szekeres Rebeka 5.b, Lantos Szabina és Péter Fanni 6.a, Bura Alexandra 6.b, Balázs Anna 7.a és Kecskeméti Réka 7.b osztályos tanulók; a fiúcsapat tagjai:  Major Szabolcs 5.a, Szilágyi Benjamin, Gábor Levente és Koza Zsolt 6.a, Major Ernő és Szekeres Márton 7.a osztályos tanulók, felkészítő tanáraik Retkes Zsolt és Ficsór Barnabás.

A IV. korcsoportban  I. helyezést értek el a fiúk, a csapat tagjai: Pap Dániel,  Kollár Martin és Szalontai Botond 7.a, Gyömbér Mihály 7.b, Nemcsok Balázs és Rózsa Alex 8. osztályos tanulók, egyéniben I. helyezett lett Rózsa Alex és III. lett Nemcsok Balázs 8. osztályos tanuló, felkészítő tanáraik Retkes Zsolt és Ficsór Barnabás.