Csongrád megyei összetett atlétika bajnokság eredményei

Csongrád megyei összetett atlétika bajnokság eredményei

 

A Csongrád megyei összetett atlétika bajnokságon a II. korcsoportban a lányok ötödikek lettek, a csapat tagjai: Sulyok Rebeka 3.a, Karasz Luca,  Süli Eliza és Üveges Gabriella 4.a, Csiszér Réka és Mazurák Ivett 4.b és Kiss Virág Viktória 5.b osztályos tanulók; egyéniben II. helyezett lett Süli Eliza 4.a osztályos tanuló; a fiúk hatodikak lettek, a csapat tagjai: Forgó Dániel, Németh Bercel és Szénási Kristóf 3.a, Bacsa Bálint és Üveges Gergő 4.b és Bogdán Bence 5.a osztályos tanulók, felkészítő tanáruk Varga Ágnes.

A IV. korcsoportban  II. helyezést értek el a fiúk, a csapat tagjai: Pap Dániel,  Kollár Martin és Szalontai Botond 7.a, Gyömbér Mihály 7.b, Nemcsok Balázs és Rózsa Alex 8. osztályos tanulók, egyéniben II. helyezett lett Rózsa Alex 8. osztályos tanuló, felkészítő tanáraik Retkes Zsolt és Ficsór Barnabás.