Úszásban elért eredményeink

Kiemelkedő az Országos Diákolimpiára bejutó Győrfi Dávid 100m hátúszásban, valamint az Országos B-kategóriás  Bajnokságon 50m gyorsúszásban 3.helyezést ért el Rózsa Evelin.

 

2010. október 29.  -  GYEVI ZSONGÁS Úszóverseny Őszi fordulója
A kistérségi versenyen Kistelek, Domaszék, Röszke és Algyő gyerekei vettek részt.
Az Algyői csapat az Algyői Ált. Iskola tanulóiból és az Algyői Úszó Közhasznú Egyesület úszóiból állt. Az úszók nagyon sikeresen szerepeltek a versenyen és megérdemelten szerezték meg „A legjobb csapat”-nak járó kupát.

 

Eredményeink:
20 m lány mell
0vis korcsoportban:1.Tóth Kása Sára,2.Mészáros Dóra,3.Szutor Adél,5.Budai Petra.
1.korcsoportban: 1.Ónodi Boglárka,4.Molnár Anna,6.Varga Enikő,7.Budai Réka,8.Szalontai Regina,9.Kertész Tekla,10.Síkegyi Luca,11.Izbéki Flóra,13.Bukor Sára.
2.korcsoportban:1.Gábor Zsófia,2.Jaksa Vivien,3.Vidács Bianka,4.Bukor Anna,5.Túri Alíz, 7. Mészáros Eszti,8.Szekeres Laura.

 

20 m fiú mell 
0vis korcsoport:2.Majó Vince,3.Izbéki Bátor.
1.korcsoport:1.Vincze Zsombor,2.Tóth-Kása Bence,3.Karasz Bence,6.Mesterházy Máté. 2.korcsoport:1.Rózsa Alex,2.Bodó János,3.Csarnai Martin,4.Gyursánszky Bence,5.Demecs Bálint,7.Pap Dániel,8.Qell Péter,10.Szalontai Botond,14.Belovai Koppány,16.Belovai Krisztián.

 

40 m lány mell
3.korcsoport:1.Portörő Dorina,2.Győrfi Kinga,3.Szaniszló V. Erzsébet,4.Római Petra,
4.korcsoport:1.Rózsa Evelin,2.Szűcs Lilla,3.Mestárházy Nóra,4.Szekeres Dzsenifer,5.Dénes Dorina,6.Kőműves Mariann,9.Boldizsár Anna,10.Békési Krisztina.

 

40 m fiú mell
3.korcsoport:1.Szvetnyik Martin,2.Szutor Erik,3.Bozóki Richárd,4. Kiss Róbert.
4.korcsoport:1.Jani Zoltán,2.Temkó Bence,4.Györfi Dávid,6.Szaniszló V. Attila.

 

20 m lány hát
1.korcsoport:1.Síkhegyi Luca,2.Ónodi Boglárka,3.Kertész Tekla,6.Varga Enikő,7.Bukor Sára.
2.korcsoport:1.Jaksa Vivien,2.Gábor Zsófia,4.Kiss Zsanett,6.Bukor Anna,7.Vidács Bianka, 8.Túri Alíz.

 

20 m fiú hát
1.korcsoport:1.Demecs Botond,2.Karasz Bence,4.Tóth-Kása Bence,5.Vincze Zsombor,7.Mesterházy Máté.
2.korcsoport:1.Bodó János,2.Rózsa Alex,3.Csarnai Martin,4.Szalontai Botond,5.Gyursánszky Bence,6.Bús Tamás,9.Qell Péter,10.Gyömbér Mihály,11.Belovai Koppány.

 

40 m lány hát
3.korcsoport:1.Portörő Dorina,2.Szaniszló V. Erzsébet,3.Győrfi Kinga,4.Római Petra.
4.korcsoport:1.Rózsa Evelin,3.Mestárházy Nóra,4.Szekeres Dzsenifer,5.Kőműves Mariann,6.Boldizsár Anna,7.Dénes Dorina,8.Békési Krisztina.

 

40 m fiú hát
3.korcsoport:1.Bozóki Richárd,4.Szvetnyik Martin,5.Szutor Erik,6.Sebők Ramón.
4.korcsoport:1.Györfi Dávid,2.Temkó Bence,3.Jaksa Tamás,6.Szaniszló V. Attila.

 

20 m lány gyors
1.korcsoport:4.Ónodi Boglárka,6.Síkhegyi Luca,7.Kertész Tekla.
2.korcsoport:1.Jaksa Vivien,2.Bukor Anna,4.Vidács Bianka,5.Túri Alíz.

 

20 m fiú gyors
1.korcsoport:1.Demecs Botond,3.Karasz Bence,5.Tóth- Kása Bence,6.Vincze Zsombor.
2.korcsoport:1.Bodó János,2.Rózsa Alex,4.Demecs Bálint,5.Csarnai Martin,6.Szalontai Botond,7.Gyursánszky Bence,11.Belovai Koppány.

 

40 m lány gyors
3.korcsoport:1.Portörő Dorina,2.Győrfi Kinga,3.Római Petra.
4.korcsoport:1.Rózsa Evelin,2.Mestárházy Nóra,4.Szűcs Lilla,5.Szekeres Dzsenifer,7.Dénes Dorina,8.Kőműves Mariann,9.Békési Krisztina.

 

40 m fiú gyors
3.korcsoport:1.Szvetnyik Martin,2.Bozóki Richárd,4.Szutor Erik,6.Sebők Ramón.
4.korcsoport:2.Temkó Bence,3.Jani Zoltán,5.Györfi Dávid,7.Jaksa Tamás,8.Szaniszló V. Attila.

 

4*20 m lány mellváltó
3.korcsoport:1.Kistelek,2.Algyő csapata.
4.korcsoport:1.Algyő csapata.

 

4*20 m fiú mellváltó
3.korcsoport:1.Algyő,2.Röszke,3.Kistelek,4.Domaszék csapata.
4.korcsoport:1.Algyő,2.Domaszék csapata.

2010. november 13-án úszóversenyt rendeztek 9 egyesület részvételével Szarvason. 
Algyői Úszó Közhasznú Egyesület ( AÚKE ) versenyzői eredményei:


50m fiú gyorsúszás : 13. Karasz Bence, 14. Gyursánszky Bence,  
100m fiú gyorsúszás: 8. Rózsa Alex, 15. Csarnai Martin, 6.Győrfi Dávid
100m lány gyorsúszás: 9. Portörő Dorina, 3. Rózsa Evelin.
50m fiú mellúszás: 5.Tóth- Kása Bence, 8.Vincze Zsombor, 8.Karasz Bence, 10.Gyursánszky Bence.
50m lány mellúszás: 1.Tóth-Kása Sára, 8.Szutor Adél, 14.Molnár Anna, 11.Ónodi Boglárka.
100m fiú mellúszás: 11. Csarnai Martin, 12.Rózsa Alex, 5.Szutor Erik, 6.Győrfi Dávid.
100m lány mellúszás: 6.Portörö Dorina, 9. Győrfi Kinga, 3.Rózsa Evelin.

2010. december 5.- BORBÁLA MIKULÁS Úszóverseny
Az Algyői  úszók  mellett a Szarvasi - , Makói -, Orosházi Úszóegyesület úszói versenyeztek. Az algyői úszók sikeresen szerepeltek, 36 érmet szereztek.

Eredmények: 
40 m fiú gyorsúszás
2000-es korcsoportban : 2. Rózsa Alex, 3. Csarnai Martin
2002-es korcsoportban : 2. Karasz Bence
2003-as korcsoportban : 3. Tóth-Kása Bence, 4. Vincze Zsombor

 

40 m lány gyorsúszás
1999-2000-es korcsoportban : 3. Portörő Dorina, 4. Györfi Kinga, 5. Jaksa Vivien

 

40 m fiú mellúszás
2000-es korcsoportban : 1. Rózsa Alex, 2. Csarnai Martin
2002-es korcsoportban : 2. Karasz Bence
2003-as korcsoportban: 2. Vincze Zsombor, 3. Tóth-Kása Bence, 6. Kutas Áron

 

40 m lány mellúszás
1999-es korcsoportban: 1. Portörő Dorina , 2. Györfi Kinga
2000-es korcsoportban: 3. Jaksa Vivien, 4. Római Petra
2001-es korcsoportban:1. Vidács Bianka
2002-es korcsoportban: 3. Ónodi Boglárka, 4. Síkhegyi Luca, 5. Kertész Tekla
2003-as korcsoportban:1. Solymosi Brigitta, 2. Molnár Anna 
2004-es korcsoportban:5. Szutor Adél
2005-ös korcsoportban: 1. Tóth Kása Sára

 

100 m fiú gyorsúszás
1997-es korcsoportban:  1. Györfi Dávid
1998-as korcsoportban: 4. Szutor Erik

 

100 m lány gyorsúszás
1999-2000-es korcsoportban: 1. Györfi Kinga, 2. Portörő Dorina

 

100 m fiú mellúszás
1997-es korcsoportban: 1. Györfi Dávid 
1998-as korcsoportban: 2. Szutor Erik
1999-es korcsoportban: 3. Kiss Róbert

 

100 m lány mellúszásban: (Korcsoport: 99-00 –ban) 1. Portörő Dorina, 2. Györfi Kinga

 

4*40 m mix mell váltóban: 1.Algyő (Györfi Kinga,Portörő Dorina,Szutor Erik,Kiss Róbert)

 

4*20 m fiú mell váltóban: 1. Algyő (Gyursánszky Bence, Karasz Bence,Vincze Zsombor,Tóth-Kása Bence)

 

4*40 m fiú mell váltban: 2. Algyő (Györfi Dávid, Szutor Erik, Rózsa Alex, Csarnai Martin)