Kovács Antal matematikai emlékverseny

A hagyományos iskolai matematika versenyünket az idén volt tanárunk, a „Kovács Antal Alapítvány, felesége Vitéz Berta emlékére” alapítvány létrehozójának tiszteletéül, Kovács Antal emlékversenyként hirdettük meg a alsós diákjainknak is.

Az első Kovács Antal matematikai emlékversenyen az alsósok között a következő eredmények születtek:

az 1. évfolyamon I. helyezett lett Makra Mihály 1.b, II. Tóth István 1.c és III. Kecskés Dorottya 1.b;

a 2. évfolyamon I. helyezett lett Kovács Tamás 2.b, II. Nagy Leonóra 2.b és III. Belovai Anna 2.b;

a 3. évfolyamon I. helyezést ért el Kiss Levente 3.a, II. Grund Marcell 3.a és III. Kertész Mihály 3.b;

a 4. évfolyamon I. helyezett lett Kneip Sarolta 4.b, II. Németh Bercel 4.a és III. Balogh Lili 4.a osztályos tanuló.