Megyei terematlétika bajnokság Algyőn

Megyei terematlétika bajnokság Algyőn

Csongrád Megye és Szeged Város általános iskoláinak, szakosztályainak 2016. évi atlétikai gyermek, serdülő és újonc terembajnokságát immár 4. alkalommal az Algyői Fehér Ignác Általános Iskola tornacsarnokában rendeztük meg, 2016. február 27-én.  A bajnokság célja: versenylehetőség biztosítása a serdülő korosztályok részére, a tehetségek kiválasztása.

Iskolánk tanulói által elért eredmények:

Serdülő és újonc kategóriában,

a fiúknál  30 m síkfutásban (2003) V. Jernei Richárd 6.b (5,71 s),

helyből 5-ös ugrásban (2003) III. Kiss Máté 6.a (11,55 m),

súlylökésben (2001-2002) I. helyezett lett Gábor Levente 7.a (13,10 m), IV. Rozgonyi Renátó 8.b (10,40 m),

súlylökésben (2003) I. helyezett lett Pap Csaba 8.a (8,40 m), II. Pópity Bence 7.a (8,30 m) és III. Kiss Máté 6.a (7,80 m),

magasugrásban (2001-2002) I. helyezett lett Gyömbér Mihály 8.b (160 cm), II. Szekeres Márton 8.a (150 cm) és III. Rozgonyi Renátó 8.b (150 cm);

a lányoknál  30 m síkfutásban (2001- 2002) VII. Szabó Krisztina 6.b (5,28 s),

30 m síkfutásban (2003) VI. Mészáros Kitti 6.a (5,33 s), VII. Szekeres Rebeka 6.b (5,40 s), helyből 5-ös ugrásban (2001- 2002) III. Lantos Szabina 7.a (11,78 m),

súlylökésben (2001- 2002) II. Lantos Szabina 7.a (8,60 m), IX. Szabó Krisztina 6.b (7,10 m), súlylökésben (2003) II. Szekeres Rebeka 6.b (7,30 m), III. Mészáros Kitti 6.a (6,70 m), magasugrásban (2001- 2002) I. helyezett lett Bura Alexandra 7.b (135 cm), II. Kecskeméti Réka 8.b (135 cm).

Gyermek korcsoportban,

a fiúknál 30 m síkfutásban (2004-2005) III. Lovász Tamás 5.a (5,37 s), IV. Borbás Bálint 5.a (5,78 s),

30 m síkfutásban  (2006-2007) X. Canjavec Tamás 2.a (6,01 s), XII. Juhász Kevend 2.a (6,38 s),

távolugrásban (2004-2005) II. Lovász Tamás 5.a (1,91 m),  IV. Borbás Bálint 5.a (1,86 m), távolugrásban (2006-2007) VI. Canjavec Tamás 2.a (1,48 m), VIII. Juhász Kevend 2.a (1,36 m), IX. Sipos Tamás 2.a (1,33 m),

medicinlabda dobásban (2006-2007) VII. Juhász Kevend 2.a (5,80 m), VIII. Canjavec Tamás 2.a (5,60 m), IX. Sipos Tamás 2.a (5,30 m);

a lányoknál 30 m síkfutásban  (2004-2005) II. Süli Eliza 5.a (5,05 s), VIII. Mazurák Ivett 5.b (5,42 s), X. Sulyok Rebeka 4.a (5,45 s), XI. Oláh Lilla 6.a (5,54 s), XIV. Belovai Petra 4.a (5,83 s),

távolugrásban (2004-2005)  IX. Sulyok Rebeka 4.a (1,80 m), X. Oláh Lilla 6.a (1,80 m), XII. Üveges Gabriella 5.a (1,70 m), XIII. Belovai Petra 4.a (1,66 m),

súlylökésben (2004-2005) II. Süli Eliza 5.a (7,20 m), III. Üveges Gabriella 5.a (6,40 m), IV. Mazurák Ivett 5.b (6,10 m), V. Sulyok Rebeka 4.a (5,90 m), VI. Belovai Petra 4.a (5,50 m), VII. Jómihály Izabella 5.a (5,40 m).