„Futótűz” futóverseny

A Szegedi Katasztrófavédelmi Kirendeltség, a Szegedi Hivatásos Tűzoltóparancsnokság, a Csongrád Megyei Tűzoltókért Alapítvány és a Futótűz Sportegyesület a BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság 2016. május 3-án futóversenyt rendezett Szeged belvárosában. A rendezők a versenytávot védőfelszerelésben teljesítő tűzoltók mellett lehetőséget biztosítottak általános iskolai csapatok és felnőtt civil lakosok részvételére is.

-          Ifjúsági I. kategóriában (1.800 m-en) I. lett Lajter Szilárd 4.a, II. Kiss Levente 3.a osztályos tanulónk.

-          Ifjúsági II. kategóriában (3.500 m-en) I. Major Ernő 8.a, II. Major Szabolcs 6.a és III. – lányoknál az első befutó – Üveges Gabriella 5.a osztályos tanulónk.