A 2015/2016-os tanév kitűnő tanulói

A 2015/2016-os tanév kitűnő tanulói

 

A 2015/2016-os tanévben kitűnő bizonyítványukért könyvjutalomban részesültek: az 1.a osztályból  Daróczi Gergő, Vágvölgyi Előd és Vágvölgyi Szilárd, az 1.b osztályból Benke Krisztina, Borsodi-Kalmár Gréta, Csajkás Maja, Gulyás Adél, Gyurcsik Máté, Horgos Dániel, Juhász Milla, Kecskés Dorottya, Makra Mihály, Mateas Izabelle, Nyerges Kata, Nyilas Dániel, Pataki Csenge, Varga Milán és Zakar Zsolna, az 1.c osztályból Felföldi Ádám, Gargács-Acsai Gergő és Tóth István Mihály, a 2.a osztályból Canjavec Tamás, Juhász Kevend, Megyeri Dominik és Nyerges Emese, a 2.b osztályból Bálint-Harmati Linett, Belovai Anna, Molnár Zengő, Nagy Leonóra, Nyilas Réka, Perneki Dóra, Szabó Boglárka és Temkó Kata, a 3.a osztályból Bálint Csenge, Grund Marcell, Kiss Levente, Molnár Boglárka, Nagy Boglárka, Pácza Dániel, Pipicz Bálint, Szilágyi Domonik és Szücs Viktória, a 3.b osztályból Csúri Zsuzsa, Dudás Zsombor, Gubacsi Réka, Juhász Alex, Juhász Olivér, Kertész Mihály, Kiss Virág, Molnár Csinszka, Németh Sarolta, Pataki Kolos és Virág Zétény, a 4.a osztályból Balogh Lili, Belovai Petra, Forgó Dániel, Gavallér Erika, Németh Bercel, Sulyok Rebeka, Tornyi Barna és Urbán Dorottya, a 4.b osztályból Gál-Joó Jázmin, Kopasz Dorottya, Molnár Loretta és Szabó Dorina, az 5.a osztályból Borbás Bálint és Salamon Milán, az 5.b osztályból Farkas Dávid és Horváth-Teleki Hédi, a 6.a osztályból Oláh Lilla, a 6.b osztályból Bodó Réka, Jernei Richárd, Nagy Olga és Németh Réka, a 7.a osztályból Bezdán Mihály, Lantos Szabina, Ónodi Boglárka és Varga Enikő, a 7.b osztályból Izbéki Flóra és Kertész Tekla, a 8.a osztályból Belovai Krisztián és Szalontai Botond és a 8.b osztályból  Hermán Ariella és Pál Krisztián.

Az Algyői Általános Iskola Alapítvány Kuratóriuma ebben az évben Kis-herceg díjjal jutalmazta Belovai Petra és Forgó Dániel 4.a osztályos, Molnár Loretta és Szabó Dorina 4.b osztályos tanulókat; valamint az Algyői Általános Iskola Kiváló diákja címet adományozta Belovai Krisztián, Szalontai Botond 8.a és Pál Krisztián 8.b osztályos tanulóknak.