A Kovács Antal Alapítvány díjazottjai

A Kovács Antal Alapítvány díjazottjai

A Kovács Antal Alapítvány, felesége Vitéz Berta emlékére kuratórium tagjai a 2015/2016-os tanévben a következő diákokat jutalmazták versenyeredményeikért:

Perneki Dóra 2.b osztályos tanulót a „Csak együtt létezhetünk” – megyei természetismereti vetélkedőn csapatban elért I. helyezésért; Grund Marcell 3.a osztályos tanulót a Zrínyi Ilona matematika versenyen elért LIII. helyezésért; Kertész Mihály 3.b  osztályos tanulót a „Csak együtt létezhetünk” – megyei természetismereti vetélkedőn csapatban elért I. helyezésért; Gavallér Erika 4.a osztályos tanulót     a „Csak együtt létezhetünk” – megyei természetismereti vetélkedő csapatban elért I. helyezésért; Németh Bercel 4.a osztályos tanulót a Bonifert Domonkos nemzetközi matematika versenyen elért XIII. helyezésért; Üveges Gabriella 5.a osztályos tanulót a Regionális „szilva” természetismereti vetélkedőn csapatban elért I. helyezésért; Farkas Ádám 5.b osztályos tanulót a Forráskút kupa – kistérségi matematika versenyen elért VI. helyezésért; Bogdán Bence 6.a osztályos tanulót a Zrínyi Ilona matematika versenyen elért XXX. helyezésért; Kiss Virág 6.a osztályos tanulót   a Forráskút kupa – kistérségi matematika versenyen elért VI. helyezésért; Nagy Olga 6.b osztályos tanulót a Zrínyi Ilona matematika versenyen elért LIII. helyezésért; Németh Réka 6.b osztályos tanulót a Regionális „szilva” természetismereti vetélkedőn csapatban elért I. helyezésért; Juhász Fanni 7.a osztályos tanulót a Hevesy György Csongrád megyei kémiaversenyen elért XXXII. helyezésért; Varga Enikő 7.a osztályos tanulót a Zrínyi Ilona matematika versenyen elért LVI. helyezésért, a Forráskút kupa – kistérségi matematika versenyen elért III. helyezésért és a Hevesy György Csongrád megyei kémiaversenyen elért XLI. helyezésért; Kertész Tekla 7.b osztályos tanulót  Regionális „szilva” természetismereti vetélkedőn csapatban elért I. helyezésért, a Forráskút kupa – kistérségi matematika versenyen elért II. helyezésért, a Hevesy György Csongrád megyei kémiaversenyen elért XX. helyezésért, a Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia – Biológia Tudáspróba megyei fordulóján elért I. helyezésért és az országos döntőben elért VIII. helyezésért; Üveges László 7.b osztályos tanulót     a Hevesy György Csongrád megyei kémiaversenyen elért XV. helyezésért; Szalontai Botond 8.a osztályos tanulót a Zrínyi Ilona matematika versenyen elért XXIX. helyezésért, a Hevesy György Csongrád megyei kémiaversenyen elért XXX. helyezésért és a Bolyai matematika csapatverseny Csongrád megyei fordulóján elért V. helyezésért; Boldizsár Mihály 8.b osztályos tanulót a Bolyai matematika csapatverseny Csongrád megyei fordulóján elért V. helyezésért; Bura Beatrix 8.b osztályos tanulót a Regionális „szilva” természetismereti vetélkedőn csapatban elért I. helyezésért; Gyömbér Mihály 8.b osztályos tanulót  a Bolyai matematika csapatverseny Csongrád megyei fordulóján elért V. helyezésért; Pál Krisztián 8.b osztályos tanulót a Zrínyi Ilona matematika versenyen elért XLIX. helyezésért, a Forráskút kupa – kistérségi matematika versenyen elért III. helyezésért és a Bolyai matematika csapatverseny Csongrád megyei fordulóján elért V. helyezésért.

Az algyői iskola diákjai egy az alapítvány logójával ellátott mappát és a helyezésükért járó összegekért könyvutalványokat kaptak. Az alapítvány tagjai nevében ezúton is szeretnénk megköszönni az algyői iskola pedagógusainak: Almásiné Császár Piroskának, Tóthné Molnár Ágotának, Csauth Zsuzsannának, Csepreginé Kis Nórának, dr. Gondáné Pál Ildikónak, Huszkáné Németh Csillának, Kériné Bódi Juditnak, Koczka Ágnesnek, Malustyik Mihálynénak, Torma Tibornénak, Zsoltné Kender Tündének és Némethné Bognár Veronikának az egész éves fáradozásukat, a gyerekek tehetséggondozását és a versenyekre való felkészítését.

Horváthné Kunstár Andrea a „Kovács Antal Alapítvány,

felesége Vitéz Berta emlékére” kuratórium elnöke