Sporteredményeink

Körzeti mezeifutó bajnokság, Baks (2016.10.13.)

Körzeti mezeifutó bajnokság, Baks (2016.10.13.)

Csapat eredmények:

II. kcs.

lány

Ács Emese
Fábián Réka
Füzesy Vanda
Moczó Gréta
Nyerges Emese Anna

1.helyezés

II. kcs.

fiú

Bozóki Joel József
Janecskó Alex
Juhász Olivér
Kiss Levente
Pácza Dániel

1.helyezés

III. kcs.

lány

Belovai Petra
Kiss Virág Viktória
Németh Réka
Sulyok Rebeka Csilla
Üveges Gabriella

2.helyezés

III. kcs.

fiú

Bogdán Bence
Éder Márton
Forgó Dániel
Molnár Márk
Szilágyi Dominik

1.helyezés

IV. kcs.

lány

Bura Alexandra Bernadett
Lantos Szabina
Nagy Olga
Péter Fanni
Zakar Zsanett

4.helyezés

IV. kcs.

fiú

Bíró Martin
Koza Zsolt
Pap Máté
Szilágyi Benjamin

2.helyezés

Egyéni eredmények:

II. kcs.

lány

Füzesy Vanda
Moczó Gréta

1.helyezés

3.helyezés

II. kcs.

fiú

Kiss Levente

1.helyezés

III. kcs.

lány

Kiss Virág Viktória
Üveges Gabriella

1.helyezés

3.helyezés

III. kcs.

fiú

Szilágyi Dominik

2.helyezés

IV. kcs.

lány

Nagy Olga

3.helyezés

IV. kcs.

fiú

Koza Zsolt

3.helyezés

Felkészítők: Varga Ágnes, Retkes Zsolt, Ficsór Barnabás testnevelők

Az első helyezett egyéni versenyzők és csapatok tovább jutottak a megyei döntőbe.



 

MOL Suliváltó Szeged 2016. Időpont:2016.10.08.

A 2016. október 8-án megrendezett MOL Suliváltó versenyen iskolánk csapatai szépen szerepeltek.
Alsósok csapata: Füzesy Vanda 5.a, Kiss Levente 4.a, Janecskó Alex 4.a. 3. helyezést értek el.

Felső tagozatosok közül Kiss Virág 7.b Németh Bercel 5.a, Molnár Márk 6.b, Nagy Olga 7.b, Koza Zsolt 7.a, Pap Máté 8.b képviselték Iskolánkat.
Felkészítő tanáraik: Varga Ágnes, Ficsór Barnabás és Retkes Zsolt

Gratulálunk!

 

MDSZ nap

2016. szeptember 30-án rendeztük iskolánkban a Megyei Diáksport Szövetség iskolai sportnapja keretében a 2016 m-es távot felölelő futóversenyünket.

Mindenki próbára tehette magát. Korcsoportonként a következő eredmények születtek:

1-2.osztály

FIÚK:

1. Varga Ádám 2.a

2. Vágvölgyi Szilárd 2.a

3. Kovács Róbert 2.a

4. Tóth István 2.c

5. Lakatos Máté 2.a

6. Vágvölgyi Előd 2.a

7.Horgos Dániel 2.b

8.Daróczi Gergő 2.a

9.Lábodi Botond 2.a

10.Balogh Edgár 2.c

LÁNYOK:

1.Böjti Maja 2.b

2.Moczó Csenge 2.b

3.Forgó Noémi  1.a

4. Belovai Adél  1.a

5. Juhász Milla 2.b

6. Dancsik Antónia 2.c

7. Berén Zselyke 1.a

8. Zakar Zsolna 2.b

9. Ambrus Petra 2.b

10.Pataki Csenge 2.b

3- 4. osztály

FIÚK

1. Kiss Levente 4.a

2. Janecskó Alex 4.a

3. Szilágyi Dominik 4.a

4. Pácza Dániel 4.a

5. Juhász Olivér 4.b

6. Bozóki Joel 3.a

7. Canjavec Tamás 3.a

8. Szekeres Lóránt 4.a

9. Grund Marcell  4.a

10. Varga Zoltán 4.a

 

LÁNYOK:

1.Füzesy Vanda 5.a

2. Ács Emese 3.a

3. Moczó Gréta 4.b

4. Pap Henrietta 4.a

5. Nyerges Emese 3.a

6. Molnár Zengő 3.b

7. Fábián Réka 4.b

8. Mircse Petra 4.a

9. Németh Sarólta 4.b

10. Molnár Boglárka 4.a

5-6. osztály

FIÚK

  1. Bogdán Bence
  2. Németh Bercel
  3. Molnár Márk
  4. Éder Márton
  5. Forgó Dániel
  6. Szénási Kristóf
  7. Szabó Krisztián
  8. Szekeres Medárd
  9. Bakos Attila
  10. Nagy Márton

LÁNYOK

  1. Kiss Virág
  2. Üveges Gabriella
  3. Belovai Petra
  4. Sulyok Rebeka
  5. Mazurák Ivett
  6. Bakos Jázmin
  7. Urbán Dorottya
  8. Lantos Vanessza
  9. Canjavec Panna
  10. Vincze Viktória

7-8. osztály

FIÚK

  1. Koza Zsolt
  2. Pap Máté
  3. Pap Csaba
  4. Bíró Martin
  5. Szilágyi Benjamin
  6. Gábor Levente
  7. Kiss Máté
  8. Jenei Richárd
  9. Igaz Roland
  10. Péntek Milán

LÁNYOK

  1. Nagy Olga
  2. Bura Alexandra
  3. Igaz Nikolett
  4. Németh Réka
  5. Bodor Benita
  6. Nagy Emese
  7. Oláh Lilla
  8. Kucska Lili
  9. Bodó Réka
  10. Kertész Tekla

Gratulálunk!


 

II. Szentesi Sprint úszóverseny

II. Szentesi Sprint úszóverseny - 2016.09.24.

2016. 09.24-én megrendezett II. Szentesi Sprint úszóversenyen a következő eredmények születtek:
Forgó Noémi
50 m hát 3. hely,
50 m gyors 4. hely,
50 m mell 6. hely.
Buzás Bálint Bende
50 m hát 1. hely,
50 m gyors 2. hely
50 m mell 2. hely
Gratulálunk!

 

AÚKE - verseny eredmények

2016.09.10. Orosháza,Nagy Sándor Emlékverseny eredményei:

Forgó Noémi
10. hely 50m gyorsúszásban és 11.hely 50m mellúszásban.

Búzás Bende
8. hely 50m gyorsúszásban és 10. hely 50m mellúszásban.

Forgó Dániel
7.hely 50m mellúszásban,
7.hely 100m hátúszásban és
10.hely 100m gyorsúszásban.

Edzőik: Szabó - Zsura Brigitta és Magosi Krisztina

 

Diákolimpia országos összetett döntő - atlétika

2016. 05. 30- 31.

Diákolimpia országos összetett döntő - atltétika

IV. korcsoport, fiú - Gábor Levente 6.a  - 45. hely

 


 

Diákolimpia országos egyéni döntő - atlétika (súlylökés)

IV. korcsport, fiú - Gábor Levente 7.a  - 4. hely

 


 

Diákolimpia országos egyéni döntő - atlétika (magasugrás)

III. korcsoport, fiú Üveges László 7.b  - 17. hely

III. korcsoport, lány Kiss Virág Viktória 6.b - 10. hely

 

Felkészítő tanár: Retkes Zsolt, Ficsór Barnadbás

 

Megyei liga győztes mindkét focicsapatunk

Megyei liga győztes mindkét focicsapatunk

Ősszel kezdték meg szereplésüket focistáink a móravárosi, a bordányi, a sándorfalvi, a Rendőr TE I. és  a Rendőr TE II. csapatokkal közösen a megyei ligában. A hat fordulóból álló megyei liga fociverseny utolsó meccseit 2016. május 27-én rendezték meg, melyen mind az U11-es, mind az U9-es csapatunk az I. helyen végzett, edzőjük Makra Zsolt.

Az Algyő SK U9-es csapatunk tagjai: Daróczi Gergő és Varga Ádám 1.a, Balog Dominik 1.b, Bozóki Joel, Canjavec Tamás, Dékány Tamás, Megyeri Dominik, Qell Kristóf és Sipos Tamás 2.a, Czentye Botond és Erdélyi Balázs 2.b.

Az Algyő SK U11-es csapatunk tagjai: Janecskó Alex, Kiss Levente és Varga Zoltán 3.a, Dudás Zsombor 3.b, Forgó Dániel, Németh Bercel, Szabó Krisztián és Szénási Kristóf 4.a, Dedovics Rádó 4.b, Körmös Attila 5.a, Molnár Márk 5.b és Ormándi Martin.

 

   

Nemzetközi taekwon-do verseny

Nemzetközi taekwon-do verseny

Hatvanban került megrendezésre 2016. május 21-én a Hatvani Nemzetek Kupája elnevezésű nemzetközi taekwon-do verseny, melyen Kiss Levente 3.a osztályos diákunk

  • gyermek fiú -30 kg küzdelem kategóriában I. helyezést ért el,
  • formagyakorlatában II. helyezést ért el,

felkészítője: Zsakró Dániel Péter IV. Dan.

 

 

megyei atlétika IV. korcsoport összetett diákolimpia eredményei

Megyei atlétika diákolimpia összetett egyéni bajnoka Gábor Levente 7.a osztályos tanuló, aki ezzel az eredménnyel indulhat a május 31-én, Székesfehérváron rendezendő országos bajnokságon. Az iskola csapata a 4. helyen végzett. Csapattagok: Belovai Krisztián, Koza Zsolt, Gyömbér Mihály, Gábor Levente, Major Ernő, Szeres Márton.
Felkészítők: Retkes Zsolt, Ficsór Barnabás

   

1. oldal / 4