Versmondó verseny 2019.02.13

Iskolánkban 2019.02.13-án, 14 órától került megrendezésre az 1-2. osztályos versmondó verseny. 27 kisgyerek indult a megmérettetésen, ahol csodálatos versekkel kápráztatták el a zsűri tagjait és a kedves vendégeket. Gyakran mosolyogtunk, elérzékenyültünk és felhőtlen boldogságot éreztünk a gyerekversek hallatán. Ficsorné Réti Emesének, Süli Zsuzsannának és Csankiné Gabi néninek nehéz dolga volt a minősítések eldöntésekor.
Öten kaptak bronz-, tizenketten ezüst- és tízen arany minősítést. Szívből gratulálunk az elért eredményekhez és köszönjük a felkészítő pedagógusok munkáját.
Iskolánkat Rácz Tamás 1.a osztályos kisdiák és Krammer Noel 2.b osztályos tanuló fogja képviselni Ásotthalmon a körzeti versmondó versenyen. Köszönjük Benczédi Gyöngyi és Torma Tiborné tanító nénik munkáját.  
Jó felkészülést és sok sikert kívánunk a versenyhez!
 
Szeretettel: alsós nevelők.