Gyermeknapi horgászverseny

Az elmúlt évekhez hasonlóan az idén is megrendezésre került, az Algyői Fehér Ignác Általános Iskola tanulói részére a gyereknapi horgászverseny, melyet az Algyői Természetvédő Horgász Egyesület szervezett. A gyerekek reggel 8-kor napsütéses időben kezdhették meg a horgászatot.

Az Egyesület üdítővel és szendviccsel kínálta a versenyzőket. Végig nézve a tavon egy kellemes családias idillt láttunk, hiszen anyukák, apukák és nagyszülők lelkesen bíztatták a gyerekeket. A horgászat végét dudaszó jelezte.

A halak mérlegelése után következett az eredményhirdetés. Az egyesület által felajánlott értékes nyereményeket több kategóriában osztották ki: 

Legnagyobb hal kifogója: Gyuricsek Réka 3.b

Legfiatalabb horgász: Nagy Krisztián és Nagy Róbert (óvodások)

Lány kategória: 3. Boldizsár Nóra 6.a

  1. Fábián Elvira 1.b
  2. Gyuricsek Réka 3.b

Fiú kategóriában: 3. Bozóki Joel 5.a

  1. Kiss Ákos 3.b
  2. Petrik Nimród 5.a

Továbbá minden gyermeket oklevéllel és csokival jutalmazták.

Köszönjük a szervezőknek, hogy ismét itt lehettünk és külön köszönet a lebonyolító tanárainknak: Tóthné Molnár Ágotának és Malustyik Mihálynénak .

Gratulálunk még egyszer a helyezetteknek.

 

   Tóth Szilvia   

 középiskolás diák