Kedves első osztályos Szülők!

Örömmel várjuk elsős gyermekeiket 2019. szeptember 2-án (hétfőn) 7 óra 40 perckor az iskola ebédlőjébe. Az évnyitó 8 órakor kezdődik, melyre ünnepi öltözékben (fekete alj, fehér felső) érkezzenek a gyerekek! Az ünnepség után megköszönjük a szülők részvételét, és a tanítók osztályaikkal bevonulnak a tanterembe.

Táskájukban legyen:

  • tolltartó
  • üzenőfüzet, melybe írják be gyermekük legfontosabb adatait, és hogy aznap mikor és kivel mehet haza
  • váltóruha
  • kulacs
  • tízórai (ha nincs befizetve)

 

Délelőtt 4 osztályfőnöki órát tartunk, melyek után 12 órakor haza lehet vinni a tanulókat. Aki kér ebédet, 13 és 16 között az aulából viheti haza gyermekét. Az iskolában 17 óráig van felügyelet.

A szülőket délután 17 órakor várjuk a gyerekek tantermeikben tartandó szülői értekezletre, melyre hozzák el a tankönyveket, a rajz-és technikafelszerelést egy dobozban, a testnevelés felszerelést, valamint a kitöltendő papírokhoz szükséges iratokat (TAJ kártya, lakcímkártya, személyi igazolvány, OM azonosító)!

 

Köszönettel:

Első osztályos nevelők