Vers és Farsang

A Napközis Munkaközösség “Vers és Farsang” projekt keretében, megújult formában szervezte meg legutóbbi, élménypedagógiai péntek délutánját. A csoportok- távolságtartási szabályok mentén- közösen szavalták el kedvenc versüket. A gyerekek, a napközis pedagógussal együtt kiválasztották az idén tanult irodalmi alkotások közül azt, amelyik számukra a legkedvesebb. Február 2. péntek délutánján az alsós napközis csoportok, az anyanyelvi kompetencia fejlesztésének jegyében, szavaltak. Ezek a közös programok erősítik a csoportkohéziót, az összetartozás élményét nyújtják. Anyanyelvünk megszerettetésének egyik legfontosabb lépése, hogy megismertetjük tanítványainkat a magyar irodalom gyöngyszemeivel. A Napközis csoportvezetők lelkiismeretes munkájának köszönhetően, vidám délutánt zárhattunk.
Megyesi Anikó munkaközösség-vezető