Megyei terematlétika – versenyeredmények és összefoglaló

Megyei terematlétika – versenyeredmények és összefoglaló

Iskolánk a tavaly évi kihagyás után, ismét helyszínéül szolgálhatott Csongrád-Csanád megye terematlétikai versenyének. A gyerekek különféle versenyszámokban (30 méteres síkfutás, helyből távolugrás, magasugrás és súlylökés) mérhették össze tudásukat. Tanulóink szép számmal vettek részt a megmérettetésen, és szerencsére többen éremmel a nyakukban hagyhatták el a tornacsarnokot. A versenyt a helyszínen tekintette meg és vezényelte le Márton Anita olimpiai bronzérmes, világbajnoki ezüstérmes, fedett pályás világbajnok és Európa-bajnok súlylökőnk.

Helyezést elért tanulóink:

2013/2014-es fiúk:

 • Fehér Ádám: 30 méteres síkfutás második helyezett, medicinlabda dobás első helyezett
 • Payrits Ádám: 30 méteres síkfutás harmadik helyezett
 • Hegedűs Kornél: helyből távolugrás második helyezett
 • Tóth Bulcsú: medicinlabda dobás második helyezett
 • Szakál Hunor: medicinlabda dobás harmadik helyezett

2013/2014-es lányok:

 • Beder Dalma Lilla: 30 méteres síkfutás első helyezett, helyből távolugrás első helyezett
 • Varga Ivett: 30 méteres síkfutás második helyezett, helyből távolugrás második helyezett
 • Simon Anna: helyből távolugrás harmadik helyezett
 • Kovács Sára: medicinlabda dobás első helyezett
 • Pataki Boglárka: medicinlabda dobás második helyezett

2011/2012-es fiúk:

 • Dudás Benett: súlylökés első helyezett

2011/2012-es lányok:

 • Perneki Sára: súlylökés első helyezett

2009/2010-es lányok:

 • Bogdán Orsolya: 30 méteres síkfutás második helyezett
 • Becsek Enikő: helyből távolugrás második helyezett, súlylökés második helyezett
 • Makra Izabella: súlylökés első helyezett, magasugrás második helyezett
 • Forgó Noémi: magasugrás első helyezett

2007/2008-as fiúk:

 • Erdélyi Balázs: 30 méteres síkfutás harmadik helyezett, magasugrás harmadik helyezett
 • Csiszér Barnabás: helyből távolugrás első helyezett, magasugrás első helyezett

2007/2088-as lányok:

 • Ács Emese: magasugrás első helyezett
 • Farkas Flóra: magasugrás második helyezett

A versenyen részt vettek még:

Mezei Ábel, Kiss Kornél, Várhelyi Ákos, Krammel Nolen, Piri László, Laczi Milán, Vajnai András, Forgó Enikő, Kovács Bori, Belovai Alíz, Buzás Boglárka, Korom Boglárka, Huszár Viktória, Bánfi Boglárka, Vajnai Gyöngyvér, Kiss Zsolt, Varga Viktor, Canjavec Mihály, Kovács Panna, Üveges Leila, Kovács Borbála, Bencsik Kata, Szabó Dorka, Nagy Dorottya, Belovai Nóra, Xiqué Gonzalez Najla Nasira, Bogdán Andrea, Qell Márta, Moczó Virág, Belovai Adél, Berkes Stella, Takács Máté, Kovács Kristóf, Berek Csaba, Tóth Tamás Ádám, Dékány Tamás, Nagy Leonóra, Biacsi Katalin, Szűcs Nóra, Boldizsár Réka,