Országos Vadászati Online Vetélkedő

Az idei évben a Vadászati Kulturális Egyesület ötödik alkalommal hirdette meg általános iskolás tanulók részére a vadászati vetélkedőjét. A három fordulós tanulmányi verseny feladatai között a tanulóink nagyobb betekintést nyerhettek a vadászati kultúrába és a minket körülvevő természet szépségeibe.

Az eredményhirdetés április 22-én a Sándorfalva Nádastó Szabadidőparkban volt. Az eseményre kilátogatók egy érdekes vadászkutya bemutatót nézhettek végig, melynek végén a bemutatóban szereplő kutyákat meg is simogathatták a legifjabb érdeklődők. A program zárásaként lehetőség nyílt a „Bivalyos Ökoturisztikai látogatóhely” megtekintésére és a tanösvényen való sétára. Iskolánk kapott több érdekes plakátot, melyeken szereplő QR-kódok segítségével érdekességeket lehet találni.

A vetélkedőn tanulóink eredményesen szerepeltek, teljesítményükhöz ezúton is szeretnék gratulálni. Kollégáimnak köszönöm, hogy a munkájukkal és segítségükkel támogatták a gyerekeket, hogy örömüket lelhessék a vetélkedőben.

Horváth Zsolt