Atlétika – Mezei futóbajnokság diákolimpia – megyei döntő

 

Tanulóink a körzeti döntőn elért kiváló helyezésüknek köszönhetően a megyei döntőn is képviselhették az Algyői Fehér Ignác Általános Iskolát. A Hódmezővásárhelyen megrendezett versenyen a III. korcsoportos lányok pont lecsúsztak a dobogóról, így a 4. helyen végeztek. Az egy korcsoporttal fiatalabb lányok viszont ezt az eredményt is túl tudták szárnyalni, és a 2. hellyel kiharcolták az országos döntőn való indulás jogát.

II. korcsoportos lány csapat tagjai:

Kovács Bori, Mányai Molli, Cser Regina, Szögi Edina, Török Panna

III. korcsoportos lány csapat tagjai:

Simon Anna, Forgó Enikő, Németh Kamilla, Belovai Alíz, Varga Ivett

Szívből gratulálunk mindkét csapatnak!