Miután a II. korcsoportos lány csapatunk továbbjutást érő helyen végzett először a körzeti, majd a megyei döntőn is, így Gödöllőn képviselhették iskolánkat az országos döntőben. Hihetetlen futással a 10. helyet csípték el a rengeteg nevezett iskola közül, ami egy óriási teljesítmény.
Az országos döntőben 10. helyezést elért csapat tagjai:
Kovács Bori, Mányai Molli, Cser Regina, Szögi Edina, Török Panna
Gratulálunk a lányok kiváló eredményéhez, nagyon büszkék vagyunk Rájuk!
