Atlétika többpróba diákolimpia – körzeti döntők

 

Iskolánk az idei évben minden nevezhető korcsoportban részt vett az atlétika többpróba diákolimpiákon. A körzeti döntőknek Szeged adott otthont, ahol nagy küzdelmek, szép dobások, nagy ugrások, gyors futások után csapataink a következő eredményeket érték el:

II. korcsoport – fiúk: 3. hely

Csapat tagjai: Laczi Botond, Pataki Levente Gábor, Zsadányi Zsombor, Sípos-Szabó Zente, Lepény Andor, Szucskó Dominik

II. korcsoport – lányok: 3. hely

Csapat tagjai: Cser Regina, Kovács Bori, Szögi Edina, Mányai Molli, Örkény Ivett, Mészáros Regina

III. korcsoport – fiúk: 9. hely

Csapat tagjai: Hegedűs Kornél, Kiss Kornél, Tamás Áron, Várhelyi Ákos, Olasz Kornél

III. korcsoport – lányok: 8. hely

Csapat tagjai: Buzás Boglárka, Korom Boglárka, Varga Ivett, Joó Luca Emma, Balog Hanna Flóra

IV. korcsoport – fiúk: 4. hely

Csapat tagjai: Borsodi-Kalmár Vendel, Canjavec Mihály, Kiss Zsolt, Domokos Ferenc, Bakos Benedek, Laczi Zalán

IV. korcsoport – lányok: 4. hely

Csapat tagjai: Balogh Fruzsina, Bencsik Kata, Kovács Borbála, Üveges Leila, Moczó Virág

Egyéni eredmények:

Mányai Molli – II. korcsoport (lányok): 2. hely

Tamás Áron – III. korcsoport (fiú): 3. hely

Domokos Ferenc – IV. korcsoport (fiú): 3. hely

Tanulóinknak köszönjük, hogy méltón képviselték iskolánkat, és gratulálunk az elért eredményekhez!