Atlétika többpróba diákolimpia – megyei döntő

 

Iskolánk csapatai részt vettek az atlétika többpróba diákolimpia körzeti döntőin, ahol 2 csapatunk is olyan eredményt ért el, amellyel kvalifikálta magát a megyei fordulóra. A II. korcsoportos algyői lány, illetve fiú csapat mellett még a III. korcsoportban egyéniben Tamás Áron, míg a IV. korcsoportban Domokos Ferenc képviselhették az Algyői Fehér Ignác Általános Iskolát a megyei döntőn.

II. korcsoport – fiúk: 7. hely

Csapat tagjai: Laczi Botond, Pataki Levente Gábor, Zsadányi Zsombor, Sípos-Szabó Zente, Lepény Andor, Szucskó Dominik

II. korcsoport – lányok: 4. hely

Csapat tagjai: Cser Regina, Kovács Bori, Szögi Edina, Mányai Molli, Örkény Ivett, Mészáros Regina

Egyéni eredmények:

Tamás Áron – III. korcsoport (fiú): 2. hely

Domokos Ferenc: IV. korcsoport (fiú): 5. hely

Tanulóinknak köszönjük, hogy méltón képviselték iskolánkat, és gratulálunk az elért eredményekhez!