Kézilabda diákolimpia – országos elődöntő

 

Iskolánk rendezhette meg a IV. korcsoportos lányok számára a kézilabda diákolimpia egyik országos elődöntőjét. Csapatunk kiváló ellenfelek ellen bizonyította, hogy nem csak a megyében, de nagyobb színpadon is megállja a helyét. A 4 csapat részvételével megrendezett esemény végén kiderült, hogy az Algyői Fehér Ignác Általános Iskola lány csapata a dobogó legalsó fokán, a 3. helyen végzett.

IV. korcsoport – lányok

A csapat tagjai:

Behan Zara, Forgó Enikő, Kovács Borbála, Moczó Virág, Perneki Sára, Tóth Szonja, Üveges Leila, Varga Ivett, Berek Ivett, Rácz Csenge, Gábor Luca, Bencsik Kata, Kiss Tamara, Sándor Otília

Felkészítők: Nikolayenko Olha, Szabó Máté

Szívből gratulálunk tanulóinknak!