Kézilabda diákolimpia – országos selejtező

 

Iskolánk III. korcsoportos fiú és lány kézilabda csapata is 2. helyezést ért el a megyei versenyen. Ennek köszönhetően országos selejtezőt játszhattak, amelynek az országos elődöntőbe jutás volt a tétje. A fiúk Újkígyósra utaztak, a lányok Algyőn játszhatták a mérkőzésüket. Óriásit küzdve, helyenként gyönyörű játékot mutatva képviselték az Algyői Fehér Ignác Általános Iskolát. Ellenfeleik egy kicsit erősebbnek bizonyultak, így idén most az országos selejtező bizonyult III. korcsoportos csapataink végállomásának.

III. korcsoport – fiúk

A csapat tagjai:
Benárik Áron, Hárs Olivér, Hegedűs Kornél, Kiss Kornél, Krammer Nolen, Mezei Ábel, Nádasdi Imre
Sándor, Nagy Krisztián, Nagy Róbert, Strifler Milán, Szakál Hunor, Tamás Áron.

III. korcsoport – lányok

Berek Ivett, Buzás Boglárka, Forgó Enikő, Gábor Luca, Kiss Regina, Mányai Molli, Örkény Dorka, Örkény Ivett, Sándor Otília, Szögi Edina, Terhes Emma, Tóth Szonja, Varga Ivett

Felkészítők: Nikolayenko Olha, Szabó Máté és Draxler Orsolya

Gratulálunk tanulóinknak!