Iskolánk az idei évben minden nevezhető korcsoportban részt vett a labdarúgás diákolimpiákon. A körzeti döntők helyszínéül Szeged szolgált, ahol nagy küzdelmek után, sokszor nagyon szép játékot látva, diákjaink az alábbi eredményeket érték el:
II. korcsoport: 1. hely
A csapat tagjai: Simon Kristóf, Babarczi Kolos, Szucskó Dominik, Pataki Levente Gábor, Laczi Botond, Frank Milán, Laczi Milán Zoltán
III. korcsoport: 7. hely
A csapat tagjai: Payrits Ádám, Tóth Bulcsú, Mogyorósi Máté, Fehér Ádám Marcell, Pataki Levente Gábor, Laczi Milán Zoltán, Laczi Botond
IV. korcsoport: 5. hely
A csapat tagjai: Laczi Zalán, Kiss Zsolt, Canjavec Mihály, Papdi Zalán, Berta Bence, Mogyorósi Marcell Péter, Buder Botond Andor
Tanulóinknak köszönjük, hogy méltón képviselték iskolánkat, és gratulálunk az elért eredményekhez!

