A körzeti labdarúgó diákolimpia megnyerése után a II. korcsoportos fiúk a megyei döntőn mérhették össze tudásukat más, még erősebb csapatokkal. Nagyon szép és harcias játékot mutattak végig, amelynek meg is lett az eredménye, hiszen Ők lettek a megyei bajnokok is. Az aranyérem mellé jár egy igencsak nívós feladat, méghozzá az, hogy Ők képviselhetik megyénket Miskolcon, az országos döntőben.
II. korcsoport: 1. hely
A csapat tagjai: Simon Kristóf, Babarczi Kolos, Szucskó Dominik, Pataki Levente Gábor, Laczi Botond, Frank Milán, Laczi Milán Zoltán
Tanulóinknak szívből gratulálunk az 1. helyhez!
