A körzeti, majd a megyei labdarúgó diákolimpia megnyerése után a II. korcsoportos fiúk kiérdemelték, hogy képviseljék megyénket, illetve iskolánkat Miskolcon, a labdarúgó diákolimpia országos döntőjében. A három napos megmérettetés egy nagy kihívás volt számura, de igazi csapatként, helyenként szuper játékkal előrukkolva végezetül (a nevezett 763 iskola közül) a 18. helyezést érték el.
II. korcsoport: 18. hely
A csapat tagjai: Simon Kristóf, Babarczi Kolos, Szucskó Dominik, Pataki Levente Gábor, Laczi Botond, Frank Milán, Laczi Milán Zoltán
Szívből gratulálunk a gyerekeknek a kiváló teljesítményhez, rendkívül büszkék vagyunk rájuk, nagyon ügyesek voltak!
