Lány labdarúgás diákolimpia – megyei döntő

 

8 csapat részvételével, 2 fordulóban zajlott le a lány labdarúgó diákolimpia megyei döntője Ruzsán. Iskolánk csapata fantasztikus hozzáállással, nagyon szép játékkal veretlenül zárta mindkét napot. Végül csak a kicsivel rosszabb gólkülönbségének köszönhetően csúszott le a dobogó legfelső fokáról. Lányaink most először voltak labdarúgás diákolimpián, ellenfeleink között pedig akadt olyan is, aki már évek óta az országos döntők résztvevője. Ezért is gyönyörű teljesítmény az, amit diákjaink mutattak.

Lány labdarúgás diákolimpia – megyei döntő: 2. hely

A csapat tagjai: Németh Kamilla, Simon Anna, Domokos Viktória, Forgó Enikő, Agócsi Helga Katalin, Radu Rebeka, Perneki Sára, Gritto Amanda Kendra

Gratulálunk a lányoknak a kiváló eredményhez!