Úszás diákolimpia – országos döntő

 

A körzeti, illetve megyei döntőkön elért kiváló helyezéseknek köszönhetően Kovács Bori mindkét egyéni versenyszámában kivívta az országos döntőn való indulás jogát, valamint a 4×50 méteres gyorsváltó csapat is rajtkőre állhatott a Szentesen megrendezett végső megmérettetésen.

A lányok gyönyörű úszással, egyéni legjobb idejüket jócskán javítva értek el kimagasló, csodálatos eredményt.

Kovács Bori:

  • 50 méteres gyorsúszás – 2. hely
  • 50 méteres hátúszás – 5. hely

Mányai Molli, Szögi Edina, Cser Regina, Kovács Bori:

  • 4×50 méteres gyorsváltó – 5. hely

Felkészítők: Szabó-Zsura Brigitta, Vincze Zsombor és Kőhegyi Ferenc

Tanulóinknak nagyon szépen köszönjük ezt a csodálatos szereplést és élményt! Hihetetlenül büszkék vagyunk Rájuk, és szívből gratulálunk ehhez az óriási teljesítményhez!