Madarak és fák napja

Osszesito-tabla-Madarak-Fak-Napja-2021

Kedves nevezett Csapatok!

Köszönjük a jelentkezéseteket az idei online Regionális Természetismereti Vetélkedőre.

Röviden ismertetjük a verseny menetét.

Nagyon jó felkészülést és izgalmas vetélkedést kívánunk!

A verseny menete:

Kérjük a csapatokat, hogy készítsenek egy gmail-es fiókot, mert ez szükséges a Google Tanterem használatához!

Kérjük figyeljétek, hogy 2021. május 14-én 9.30-tól kerül ki az algyoiskola.hu oldalán a “Madarak és fák napja”  menüpont alatt a verseny kurzus kódja!

Szeretnénk tájékoztatni Benneteket arról,hogy minden további versennyel kapcsolatos információt a Google Tantermen belül, a Verseny kurzusának üzenőfalán fogtok megtalálni.

Szeretnénk felhívni a figyelmeteket arra,hogy a versenyt megelőző bemutatkozó beszélgetést Google Meet-en fogjuk lebonyolítani. A beszélgetés linkjét, szintén a verseny napján fogjuk megosztani az iskola oldalán és a kurzus üzenő falán is!

Google Tanterem meghívó kód: gpaikmx

Google Meet link: https://meet.google.com/qwh-bzbk-hdz