Hirdetés
<<  Augusztus 2017  >>
 H  K  Sz  Cs  P  Sz  V 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés


Kerékpártúra és üzemlátogatás a MOL Ipartelepén 2009


2009. szeptember 26-án üzemlátogatáson voltunk a Mol-nál a KEOP 6.1.0./B–2008-0022 azonosítószámú pályázat keretében megvalósuló „Első lépés a fenntartható háztartások felé – regionális képzés és kampány” projekt részeként.

A túrát a Kiskunsági Nemzeti Park szakemberei és az Algyői Általános Iskola pedagógusai szervezték, vezették. Tanulók, szülők, nagyszülők, pedagógusok és önkormányzati dolgozók 80 fős csapata napsütéses időben kerekezett ki a Mol Ipartelepig, ahol Jászapáti István kőolajipari szakember várta őket. Vezetésével megtekintettük a kőolaj kitermelésének és kezdeti szeparálásának állomásait. Ismertetőjében bemutatta, hogyan oldják meg a biztonságos kőolajkitermelést és a környezetvédelmet.
A 2009/2010-es tanév folyamán további 4 túrát tervezünk; a program lezárásaként pedig egy vetélkedőn várjuk a terepi kirándulásokon részt vevő tanulókat, ahol számot adhatnak megszerzett tudásukról. A vetélkedő a tanév végén kerül megrendezésre. A résztvevők díjazásban részesülnek! A jelentkezés feltételeként legalább 2 terepi túrán részt kell venni!
(A további kirándulások: október – Paksi Atomerőmű; március – Regionális Hulladéklerakó Telep; április – Pusztaszeri TK; május – a Szegedi Tudományegyetem kiállítása.)

Szervezők

 

 

 

 

 


 

M E G H Í V Ó

Kerékpártúra és üzemlátogatás a MOL ipartelepén

Időpont: 2009. szeptember 26., szombat, 9.00
Indulás: Algyői Általános Iskola (Algyő, Kastélykert u. 59.)
Program: kerékpártúra és üzemlátogatás a MOL algyői ipartelepén


Javasoljuk, hogy innivalót, terepi ruház és

esőkabátot hozzon mindenki, úti uzsonnacsomagot minden résztvevő számáára biztosítunk!
Mivel a résztvevők száma korlátozott, kérjük, hogy minden csoport és egyéni látogató előzetesen jelezze részvételi szándékát telefonon vagy e-mailben: Ábrahám Krisztián – mobil: 30/6380-297; e-mail: Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.

A részvétel ingyenes!

A program az Algyői Általános Iskola KEOP 6.1.0./B–2008-0022 azonosítószámú pályázat keretében megvalósuló „Első lépés a fenntartható háztartások felé – regionális képzés és kampány” projekt részeként valósul meg. A 2009/2010-es tanév folyamán további 4 túrát tervezünk; a program lezárásaként pedig egy vetélkedőn várjuk a terepi kirándulásokon részt vevő tanulókat, ahol számot adhatnak megszerzett tudásukról. A vetélkedő a tanév végén kerül megrendezésre. A résztvevők díjazásban részesülnek! A jelentkezés feltételeként legalább 2 terepi túrán részt kell venni! (A további kirándulások: október – Paksi Atomerőmű; március – Regionális Hulladéklerakó Telep; április – Pusztaszeri TK; május – a Szegedi Tudományegyetem kiállítása.)


További információk:

Ábrahám Krisztián – mobil: 30/6380-297; e-mail: Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. Kiskunsági Nemzeti Park Igazgatósága
Iván Zsuzsanna – mobil: 30/336-9848; e-mail: Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. Algyői Általános Iskola

KEOP 6.1.0/B-2008-0022