Régiós karácsonyi vásár, 2011.

MEGHÍVÓ

Az Algyői Fehér Ignác Általános Iskola és a Junior Achievement Magyarország (JAM) ebben az évben is megszervezi a dél-alföldi régiós karácsonyi vásárt a JAM-es és az ökoiskolák diákjai részére.

A vásárt 2011. december 13-án 14.30-17.00 óráig tartjuk a szeptember óta otthont adó új iskolánkban.

A résztvevők választhatnak, hogy saját termékeiket kínálják, vagy csak ellátogatnak a vásárra, vagy rövid, zenés, táncos, hangulatkeltő előadással készülnek. A termékek készítésekor és árusításakor elsődleges szempont legyen a környezettudatosság. Egy diákvállalkozás egy standot kap, aminek berendezése a csoport feladata, és a szükséges kellékeket hozniuk kell.

A vásáron – hagyományaink szerint – a JAM munkatársai különböző kategóriákban értékelik a diákvállalkozásokat.

A jelentkezési lapot 2011. november 7-ig várjuk:
-    vagy faxon: 62/517-190
-    vagy az iskola címére: Algyői Fehér Ignác Általános Iskola, 6750 Algyő, Sport u. 5.
A felmerülő kérdésekre választ ad Hegyi Gabriella szervező a 06/30/ 336 98 50-es vagy az iskolai 62/517 192-es telefonszámon.

A diákvállalkozások regisztrálása a JAM-nél történik: www.ejam.hu

Mindenkit sok szeretettel várunk!

Gergely Orsolya, ügyvezető igazgató Junior Achievement Magyarország
Iván Zsuzsanna igazgató, Fehér Ignác Általános Iskola