Iskolába csalogató: Felsős nyílt napok, 2011.

Nyílt napok a felső tagozatban, 2011. dec.

 

Osztály

Időpont

Tanóra

Tantárgy

Pedagógus

5.

 

 

 

 

december 6.

800

1.

Történelem

Janek Erzsébet

900

2.

Magyar (I. csop.)

Ujváriné Lőrincz Tünde

900

2.

Matematika (II. csop.)

Malustyik Mihályné

1000

3.

Testnevelés

Retkes Zsolt

1000

3.

Testnevelés (emelt)

Ficsór Barnabás

1100

4.

Angol

Süli Zsuzsanna

1100

4.

Német

Nagyné Szabó Andrea

1100

4.

Fejlesztő foglalkozás

Szivacski Angéla

1200

5.

Informatika (I. csop.)

Talla Szilvia

 

 

 

december 8.

800

1.

Matematika (I. csop.)

Almásiné Császár Piroska

900

2.

Természetismeret I. csop.)

Csauth Zsuzsanna

900

2.

Magyar  (II. csop.)

Ujváriné Lőrincz Tünde

1000

3.

Természetismeret (II. csop.)

Csauth Zsuzsanna

1100

4.

Informatika (II. csop.)

Talla Szilvia

1400

6.

Fejlesztő foglalkozás

Szivacski Angéla

6.a

 

 

december 5.

800

1.

Testnevelés

Retkes Zsolt

900

2.

Matematika (I. csop.)

Huszkáné Németh Csilla

900

2.

Matematika (II. csop.)

Malustyik Mihályné

900

2.

Matematika (III. csop.)

Hegyi Gabriella

 

 

december 6.

800

1.

Magyar (I. csop.)

Papp Leonóra

800

1.

Magyar (II. csop.)

Ujváriné Lőrincz Tünde

800

1.

Magyar (III. csop.)

Ficsórné Réti Emese

900

2.

Angol

Janek Erzsébet

900

2.

Német

Nagyné Szabó Andrea

december 9.

900

2.

Informatika

Talla Szilvia

1000

3.

Történelem

Janek Erzsébet

6.b

 

 

 

december 5.

800

1.

Természetismeret

Iván Zsuzsanna

900

2.

I. cs. Matematika

Huszkáné Németh Csilla

900

2.

II. cs.Matematika

Malustyik Mihályné

900

2.

III.cs.Matematika

Hegyi Gabriella

1100

4.

Fejlesztő foglalkozás

Szivacski Angéla

1200

5.

Fejlesztő foglalkozás

Szivacski Angéla

 

 

 

december 6.

800

1.

Magyar (I. csop.)

Papp Leonóra

800

1.

Magyar (II. csop.)

Ujváriné Lőrincz Tünde

800

1.

Magyar (III. csop.)

Ficsórné Réti Emese

900

2.

Angol

Ficsórné Réti Emese

900

2.

Német

Nagyné Szabó Andrea

1100

4.

Rajz

Huszkáné Németh Csilla

december 7.

800

1.

Technika (I. csop)

Csauth Zsuzsanna

800

1.

Informatika (II. csop.)

Talla Szilvia

december 8.

800

1.

Testnevelés

Ficsór Barnabás

 

 

 

 

Osztály

Időpont

Tanóra

Tantárgy

Pedagógus

7.a

december 5.

1000

3.

Biológia

Csauth Zsuzsanna

1200

5.

Történelem

Nagyné Szabó Andrea

 

 

 

 

december 8.

800

1.

Magyar (I. csop.)

Ficsórné Réti Emese

800

1.

Magyar (II. csop.)

Janek Erzsébet

800

1.

Magyar (III. csop.)

Ujváriné Lőrincz Tünde

900

2.

Matematika (I. csop.)

Malustyik Mihályné

900

2.

Matematika (II. csop.)

Hegyi Gabriella

900

2.

Matematika (III. csop.)

Huszkáné Németh Csilla

1000

3.

Testnevelés

Retkes Zsolt

1100

4.

Földrajz

Ficsór Barnabás

7.b

december 5.

1000

3.

Földrajz

Ficsór Barnabás

1300

6.

Informatika (I. csop.)

Talla Szilvia

december 6.

1300

6.

Ének

Papp Leonóra

 

 

 

december 8.

800

1.

Magyar (I. csop.)

Ficsórné Réti Emese

800

1.

Magyar (II. csop.)

Janek Erzsébet

800

1.

Magyar (III. csop.)

Ujváriné Lőrincz Tünde

900

2.

Matematika (I. csop.)

Malustyik Mihályné

900

2.

Matematika (II. csop.)

Hegyi Gabriella

900

2.

Matematika(III. csop.)

Huszkáné Németh Csilla

1000

3.

Történelem

Nagyné Szabó Andrea

december 9.

800

1.

Biológia

Csauth Zsuzsanna

900

2.

Kémia

Malustyik Mihályné

8.

 

 

 

december 5.

900

2.

Biológia

Iván Zsuzsanna

1000

3.

Angol (I. csop.)

Ficsórné Réti Emese

1000

3.

Angol (II. csop.)

Janek Erzsébet

1000

3.

Fejlesztő foglalkozás

Szivacski Angéla

1100

4.

Magyar (I. csop.)

Papp Leonóra

1100

4.

Matematika (II. csop.)

Hegyi Gabriella

 

december 6.

800

1.

Kémia

Almásiné Császár Piroska

900

2.

Fizika

Hegyi Gabriella

1000

3.

Magyar (II. csop.)

Papp Leonóra

1000

3.

Matematika (I. csop.)

Almásiné Császár Piroska

december 7.

1100

4.

Informatika (I. csop.)

Talla Szilvia

december 9.

1000

3.

Informatika (II. csop.)

Talla Szilvia