Nyílt nap

Nyílt napok

 

NOVEMBER 18. KEDD:

1.a osztály:

ÓRA

TANTÁRGY

TANÍT

2.

testnevelés

Varga Ágnes

3.

magyar irodalom

Benczédi Gyöngyi

4.

matematika

Benczédi Gyöngyi

 

 

 

 

2.b osztály:

ÓRA

TANTÁRGY

TANÍT

1.

testnevelés

Torma Tiborné

2.

magyar irodalom

Torma Tiborné

3.

magyar nyelv

Torma Tiborné

4.

környezetismeret

Torma Tiborné

5.

ének-zene

Torma Tiborné

 

 

 

 

 

 

 

3.b osztály:

ÓRA

TANTÁRGY

TANÍT

1.

matematika

Tóthné Molnár Ágota

2.

angol

Ficsorné Réti Emese

3.

magyar irodalom

Szabó Beáta

4.

magyar nyelv

Szabó Beáta

5.

testnevelés

Szabó Beáta

 

Napközis nyílt napok:

IDŐPONT

NAPKÖZIS CSOPORT

PEDAGÓGUS

14-15 óráig

  1. csoport

Soós Helga

  1. csoport

Csepreginé Kiss Nóra

  1. csoport

Nagy Beatrix

 


NOVEMBER 19. SZERDA:

 

2.a osztály:

ÓRA

TANTÁRGY

TANÍT

1.

magyar irodalom

Joóné Süli Zakar Éva

2.

magyar nyelv

Joóné Süli Zakar Éva

3.

matematika

Joóné Süli Zakar Éva

4.

testnevelés

Varga Ágnes

 

4.a osztály:

ÓRA

TANTÁRGY

TANÍT

1.

angol

Janek Erzsébet, Süli Zsuzsanna

2.

magyar irodalom

Süli Zsuzsanna

3.

magyar nyelv

Süli Zsuzsanna

4.

ének-zene

Pap Leonóra

 

4.b osztály:

ÓRA

TANTÁRGY

TANÍT

1.

angol

Ficsorné Réti Emese, Janek Erzsébet

2.

matematika

Szabóné Kálmán Mária

3.

magyar irodalom

Szabóné Kálmán Mária

4.

magyar nyelv

Szabóné Kálmán Mária

5.

környezetismeret

Szabóné Kálmán Mária



Napközis nyílt napok:

IDŐPONT

NAPKÖZIS CSOPORT

PEDAGÓGUS

14-15 óráig

  1. csoport

Oszvald Éva

 

 

 

 

NOVEMBER 20. CSÜTÖRTÖK:

 

1.b osztály:

ÓRA

TANTÁRGY

TANÍT

1.

matematika

Kériné Bódi Judit

2.

testnevelés

Csepreginé Kis Nóra

3.

magyar irodalom

Kériné Bódi Judit

4.

magyar irodalom

Kériné Bódi Judit

 

3.a osztály:

ÓRA

TANTÁRGY

TANÍT

1.

magyar irodalom

Szebeni Lászlóné

2.

magyar nyelvtan

Szebeni Lászlóné

3.

angol

Süli Zsuzsanna

4.

küzdelem és játék (sportiskolásoknak)

Szebeni Lászlóné

5.

úszás

(sportiskolásoknak)

Varga Ágnes

 

Napközis nyílt napok:

IDŐPONT

NAPKÖZIS CSOPORT

PEDAGÓGUS

14-15 óráig

  1. csoport

Leléné Gonda Irén

  1. csoport

Pallagi Anna