Tájékoztató tanévre vonatkozóan a tankönyvrendelésben

A 2015/2016-os tanévre vonatkozóan a tankönyvrendelésben a korábbiakhoz képest a következő változások lesznek:

-       Az általános iskola 1-2-3. osztályában a diákok ingyen kapják a könyveket.

-       A Könyvtárellátó Nonprofit Kft. (KELLO) nem küld előre díjbekérőt a fizetős diákoknak, a leszállított könyveket számlázzák ki.

-       A számlákat 2015. augusztus 24-31. között az iskoláknak küldik ki.

-       A fizetős számlával küldenek 2 példány átadás-átvételi dokumentumot, melyen az iskola átadja a fizetős diáknak a könyveket és a számláját.

-       A tankönyvszámlák befizetési határideje: 2015. szeptember 15., a befizetés módjai: csekk, banki átutalás, iskolakezdési utalvány.

(A tavalyi évhez hasonlóan személyesen készpénzzel, iskolakezdési utalvánnyal, illetve bankkártyával a KELLO-Infopontjaikon és a kijelölt postahivatalokban, valamint készpénzzel és bankkártyával az összes postahivatalban fizethetnek. A pontos címek a http://webshop.kello.hu oldalon találhatók.)

-       Diákszintű csomagolás és szállítás helyett iskolai szintű szállítást végez a KELLO.

Tóthné Molnár Ágota és Koczka Ágnes

tankönyvfelelősök