Kovács Antal matematikai emlékverseny

A hagyományos iskolai matematika versenyünket az idén volt tanárunk, a „Kovács Antal Alapítvány, felesége Vitéz Berta emlékére” alapítvány létrehozójának tiszteletéül, Kovács Antal emlékversenyként hirdettük meg a felsős diákjainknak.

Az első Kovács Antal matematikai emlékversenyen a következő eredmények születtek:

az 5. évfolyamon I. helyezést ért el Farkas Ádám 5.b, II. Farkas Dávid 5.b és III. Salamon Milán 5.a;

a 6. évfolyamon I. helyezett lett Nagy Olga 6.b, II. Németh Réka 6.b és III. Bogdán Bence 6.a; a 7. évfolyamon I. helyezést ért el Varga Enikő 7.a, II. Kertész Tekla 7.b és III. Zakar Zsanett 7.b;

a 8. évfolyamon I. helyezett lett Pál Krisztián 8.b, II. Gyurcsik Andrea 8.b és III. Szalontai Botond 8.a osztályos tanuló.