A Pedagógusok Sztrájkbizottságának felhívása:

A Pedagógusok Sztrájkbizottságának felhívása:

 

Tisztelt Szülők!

A Pedagógusok Sztrájkbizottsága felhívására 2016. április 20. napjára egész napos sztrájkot hirdettünk azért, hogy nyomatékot adjunk követeléseinknek és elfogadható megoldások kidolgozására kényszerítsük a Kormányt.

Kérjük, értse meg és támogassa akciónkat, hiszen mindez az Ön gyermeke érdekében is történik! A sztrájkköveteléseket magyarázatokkal ellátva az intézményben és a PSZ honlapján (www.pedagogusok.hu) olvashatja.

A sztrájk idején iskolánk pedagógusainak egy része nem végez oktató-nevelő munkát, de szükség esetén a még elégséges szolgáltatás keretében a gyermekek felügyeletéről és étkeztetéséről gondoskodunk. Kérjük, időben jelezze az intézménynek, amennyiben nem igényli a sztrájk napjára gyermeke felügyeletét és étkeztetését.

 

Kérjük, támogassa egész napos akciónkat!

Megértését, támogatását ezúton is köszönjük!

 

Algyő, 2016. április 15.

 

A Pedagógusok Sztrájkbizottsága képviseletében

üdvözlettel:

Ficsorné Réti Emese