Megyei liga győztes mindkét focicsapatunk

Megyei liga győztes mindkét focicsapatunk

Ősszel kezdték meg szereplésüket focistáink a móravárosi, a bordányi, a sándorfalvi, a Rendőr TE I. és  a Rendőr TE II. csapatokkal közösen a megyei ligában. A hat fordulóból álló megyei liga fociverseny utolsó meccseit 2016. május 27-én rendezték meg, melyen mind az U11-es, mind az U9-es csapatunk az I. helyen végzett, edzőjük Makra Zsolt.

Az Algyő SK U9-es csapatunk tagjai: Daróczi Gergő és Varga Ádám 1.a, Balog Dominik 1.b, Bozóki Joel, Canjavec Tamás, Dékány Tamás, Megyeri Dominik, Qell Kristóf és Sipos Tamás 2.a, Czentye Botond és Erdélyi Balázs 2.b.

Az Algyő SK U11-es csapatunk tagjai: Janecskó Alex, Kiss Levente és Varga Zoltán 3.a, Dudás Zsombor 3.b, Forgó Dániel, Németh Bercel, Szabó Krisztián és Szénási Kristóf 4.a, Dedovics Rádó 4.b, Körmös Attila 5.a, Molnár Márk 5.b és Ormándi Martin.